Forum   zimowiska

zimowiska

(5 wyników)
  • W jakim wieku najlepiej wysłać dziecko an zimowisko, by zaczęło stawiać pierwsze kroki na nartach? Zastanawiamy się nad takim rozwiązaniem, by najpierw poświęcić 2-3 weekendy w grach cała rodziną i zafundować dziecku lekcje z instruktorem i dopiero potem wysłać je na zimowisko. Czy ktoś ma doświadczenia z naukom sportów zimowych dzieci w pierwszych klasach podstawówki?
  • Zawiodłam się na jednym biurze, teraz szukam innego. W oko wpadły mi kolonie z Tour Club, ale... martwię się, bo te wszystkie kolonie w internecie wyglądają pięknie, a jak będzie w rzeczywistości to się potem okaże. Jeśli ktoś z Was wysłał dzieci z Tour Club proszę napiszcie czy byliście zadowoleni?
  • Witam wszystkich Mam pytanie, planję zimowiska bo mam za 2 tyg. (woj. łódzkie) Czy ktoś może był/jest we Włoszech i wie jakie panują tam warunki narciarskie?? Z góry dziękuję Cieplic
  • Mój młody był z nimi na zimowisku. Wrócił bardzo zadowolony. Ja zresztą też, bo jechał po raz pierwszy i pomimo braku śniegu potrafili dać dzieciakom mnóstwo frajdy. Przed zimowiskiem sprawdziłem ich wszędzie gdzie mogłem. Zapisałem już go na kolonię z nimi. Wyjeżdża nad morze w dwa dni po zakończeniu szkoły :-)
  • Wiem, że to jeszcze trochę czasu ale potem pewnie nic nie będzie wolnego... Szukam miejsca na biwak harcerski - w Polsce, w Beskidach, najlepiej jak najbliżej Katowic (czyli okolice Bielska, Żywca czy Wisły). Miejsce powinno byc w miarę blisko stacji kolejowej (do 5 km), ewentualnie chętnie skorzystamy z podwiezienia ;-) Potrzebujemy dostępu do kuchni, łazienkę w budynku w którym nocujemy. Najchętniej spalibyśmy na jednej dużej sali (mogą być np. materace na poddaszu) albo w ...

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nie pamiętasz hasła lub ?