Dodaj do ulubionych

MILER - POLSKI MARLIN MANSON

IP: 213.77.40.* 15.10.01, 21:21
Miler jest podobny do Mansona , ma taki sam makijarz , podobny glosik .
Daje czasem koncery w sejmie . Swoim glosem opiewa nasze panstwo.
Powinien wydac solowy album i rozpoczac prawdziwa kariere .


by Bydgoszcz
Obserwuj wątek
    • Gość: krnąbrny Re: MILER - POLSKI MARLIN MANSON IP: *.pl 15.10.01, 21:31
      widać ,że kolega z bydgoszczy
      • Gość: Janek Re: MILER - POLSKI MARLIN MANSON IP: *.wroclaw.dialog.net.pl 15.10.01, 21:36
        Dobrze, że Apator jest z Torunia.
        • roberto65 Re: MILER - POLSKI MARLIN MANSON 15.10.01, 22:15
          Miller jest dla mnie mocno podejrzany...ten nigdy nie schodzący z twarzy
          uśmieszek...kpi czy o drogę pyta ???
          • ssaczek Re: MILER - POLSKI MARLIN MANSON 16.10.01, 01:12
            Kolega obrotny wszystkie miasta z tym wątkiem obskoczył - tylko zainteresowania
            jakby brak.
    • szpiro Re: MILER - POLSKI MARLIN MANSON 16.10.01, 05:20
      makijarz jak makijarz ,powiedzialbym M A K I J A Z .
Inne wątki na temat:

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka