eugeniuszz 07.04.06, 00:57 A czy to prawda, że GW zwolniła Maciejewskiego z etatu - zaproponowano mu zlecenie, bo nie miał czasu na pisanie zajęty sprawą sądową? Przypominam, że sprawę miał za artykuł w GW. (Redukcja kosztów po wpadce Michnika) Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
Gość: tajniak Re: Dziennikarz wygrał z byłą prezes sądu IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 07.04.06, 01:13 to niestety chyba i prawda... Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: JatamlubięRybaka Re: Dziennikarz wygrał z byłą prezes sądu IP: *.ATOSORIGIN.ES 07.04.06, 09:39 W sprawach sądowych najlepszy jest według mnie red. Rybak- nie zmyśla i nie obraża nikogo. Dobra była też red. Porada, a kiedyś Flunt. CZasy takie, ze trzeba chronic odwaznych dziennikarzy. Odpowiedz Link Zgłoś
polibius Re: Dziennikarz wygrał z byłą prezes sądu 07.04.06, 09:51 Chyba jednak mamy niezawisłe sądy.. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: DJ abeł słaba pamięć IP: *.e-wro.net.pl 07.04.06, 10:47 przypomnijci proszę o co sedzina oskarżyła redaktora. Co było w tych trzech zadaniach napisanych przez niego w artykule ? Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: MN Re: Dziennikarz wygrał z byłą prezes sądu IP: *.FoxValley.net 07.04.06, 15:32 Gratuluje panu Panie Red. Maciejewski . Mam nadzieje ze teraz bedzie Pan spal spokojniej a sady bede czujniesze na swoje bledy . Powinien Pan wystapic w stosunku do Sedzi o zwrot swoich kosztow . Mam nadzieje ze Panski przcodawca zauwazy Pana niestrudzona prace i pokryje wstepnie Panskie koszty Odpowiedz Link Zgłoś