Dodaj do ulubionych

Dziennikarz wygrał z byłą prezes sądu

07.04.06, 00:57
A czy to prawda, że GW zwolniła Maciejewskiego z etatu - zaproponowano mu
zlecenie, bo nie miał czasu na pisanie zajęty sprawą sądową? Przypominam, że
sprawę miał za artykuł w GW. (Redukcja kosztów po wpadce Michnika)
Obserwuj wątek
    • Gość: tajniak Re: Dziennikarz wygrał z byłą prezes sądu IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 07.04.06, 01:13
      to niestety chyba i prawda...
      • Gość: JatamlubięRybaka Re: Dziennikarz wygrał z byłą prezes sądu IP: *.ATOSORIGIN.ES 07.04.06, 09:39
        W sprawach sądowych najlepszy jest według mnie red. Rybak- nie zmyśla i nie
        obraża nikogo. Dobra była też red. Porada, a kiedyś Flunt.
        CZasy takie, ze trzeba chronic odwaznych dziennikarzy.
    • polibius Re: Dziennikarz wygrał z byłą prezes sądu 07.04.06, 09:51
      Chyba jednak mamy niezawisłe sądy..
    • Gość: DJ abeł słaba pamięć IP: *.e-wro.net.pl 07.04.06, 10:47
      przypomnijci proszę o co sedzina oskarżyła redaktora.
      Co było w tych trzech zadaniach napisanych przez niego w artykule ?
    • Gość: MN Re: Dziennikarz wygrał z byłą prezes sądu IP: *.FoxValley.net 07.04.06, 15:32
      Gratuluje panu Panie Red. Maciejewski .
      Mam nadzieje ze teraz bedzie Pan spal spokojniej
      a sady bede czujniesze na swoje bledy .
      Powinien Pan wystapic w stosunku do Sedzi o zwrot swoich kosztow .
      Mam nadzieje ze Panski przcodawca zauwazy Pana niestrudzona prace
      i pokryje wstepnie Panskie koszty
Inne wątki na temat:

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka