mckwack
02.06.06, 21:42
nie wyobrazam sobie zeby pod pregierzem staly powiedzmy 4 dorozki. nie
zamierzam sie przeciskac pomiedzy nimi przechodzac przez rynek. poza tym konie
moze i sa sympatyczne, ale jak by po nich nie sprzatac w okolicy ich postoju
zawsze unosi sie charakterystyczny fetor. jesli bedzie ich wiecej rowniez
smrod stanie sie bardziej uciazliwy.