Gość: Niezdecydowany!
IP: *.kuzniki.net
18.01.03, 23:45
Czy mozecie przedstawic mi wasz punkt widzenia na Unie Europejska,bo juz sam
nie wiem co mam sobie myslec...z jednej strony jest dobrze,z drugiej
zle,media mowia tylko o dobrych stronach....moze niech kazdy napisze co
mysli wymieni wedlug niego zalety i wady.Bardzo bym prosil...bo ja juz
zagubilem sie w tym chaosie...i chyba naszemu rzadowi oto wlasnie chodzi...