kinga9944
11.06.06, 01:15
nabyłam działkę,która powstała w wyniku podziału.Zgoda na podział została
wydana przez WA UM.W zezwoleniu na podział określono przeznaczenie.Gdy
wystąpiłam o warunki zabudowy otrzymałam odmowę- w uzasadnieniu napisano,że
nie ma możliwości wytyczenia linii zabudowy.Może ktoś wie,w jaki sposób
rozwiązać ten problem?Z góry dziękuję za wszystkie informacje.