Gość: Stefano
IP: *.wroclaw.cvx.ppp.tpnet.pl
05.11.01, 22:00
Drodzy internauci z Wroclawia ,
korzystam z tego forum aby rozpoczac dzialalnosc partii na rzecz Wroclawia .
Stworzmy partie , stworzmy sile ktora uwolni nas od pampersow zdrojewskich i
innych politycznych igraszek . Wspolnie stworzmy statut naszej partii i stanmy
do wyborow samorzadowych w roku 2002.Wpisujcie sie na liste czlonkow .
Jestescie za zwiekszeniem udzialu mieszkancow Wroclawia na decyzje Rady
Miejskiej ? Jestescie za rzeczywistym wplywem mieszkancow Wroclawia na decyzje
Rady Miasta ? Stworzmy cele i bierzmy sie do pracy ! Wpisujcie sie .