Dodaj do ulubionych

Partia Wroclaw dla ...

IP: *.wroclaw.cvx.ppp.tpnet.pl 05.11.01, 22:00
Drodzy internauci z Wroclawia ,
korzystam z tego forum aby rozpoczac dzialalnosc partii na rzecz Wroclawia .
Stworzmy partie , stworzmy sile ktora uwolni nas od pampersow zdrojewskich i
innych politycznych igraszek . Wspolnie stworzmy statut naszej partii i stanmy
do wyborow samorzadowych w roku 2002.Wpisujcie sie na liste czlonkow .
Jestescie za zwiekszeniem udzialu mieszkancow Wroclawia na decyzje Rady
Miejskiej ? Jestescie za rzeczywistym wplywem mieszkancow Wroclawia na decyzje
Rady Miasta ? Stworzmy cele i bierzmy sie do pracy ! Wpisujcie sie .
Obserwuj wątek
    • Gość: bonczek Moje (nasze) miasto Wrocław IP: *.pl 05.11.01, 23:01
      I nie mieszajmy polityki bo ona zrobi z nas szmaciarzy..naszym celem Wrocek
      jakiego nie było, cel i korona marzeń naszych.Miasto u stóp którego inne
      legną .Miastem o jakim bedzie się pisać , snic, marzyć.Do którego będzie zawsze
      można wrócić bo ono przyutli i nie wygoni nikogo bez względu na przkonania i
      pochodzenie.Miasto o architekturze niepowtarzalnej w skali kraju i europy...
      Miasto bez głupawych fontann ale z dziećmi które nie bedą umierać.Miasto bez
      szkalnych domów ale i bez trójkątów bermudzkich.Miasto kochane nie tylko przez
      jego mieszkańców ale przez tych co wiele godzin stąd.Miasto jakiego nigdzie nie
      było i nie bedzie ...to bedzie jedyne miasto na Świecie.Taki bedzie nasz
      Wrocław!!!!!
      Kochajmy go póki jest i choc jest troszke kaleki, z każdym dniem starszy i
      zapominany, nie zawsze usmiechnięty i odbudowany... to kochajmy go tym
      goręcej..bo warto.
      On się odwdzięczy - zobaczycie!!!!!!!!
      • Gość: wędzonka Re: Moje (nasze) miasto Wrocław IP: 156.24.231.* 06.11.01, 21:41
        Gość portalu: bonczek napisał(a):

        > I nie mieszajmy polityki bo ona zrobi z nas szmaciarzy..naszym celem Wrocek
        > jakiego nie było, cel i korona marzeń naszych.Miasto u stóp którego inne
        > legną .Miastem o jakim bedzie się pisać , snic, marzyć.Do którego będzie zawsze
        >
        > można wrócić bo ono przyutli i nie wygoni nikogo bez względu na przkonania i
        > pochodzenie.Miasto o architekturze niepowtarzalnej w skali kraju i europy...
        > Miasto bez głupawych fontann ale z dziećmi które nie bedą umierać.Miasto bez
        > szkalnych domów ale i bez trójkątów bermudzkich.Miasto kochane nie tylko przez
        > jego mieszkańców ale przez tych co wiele godzin stąd.Miasto jakiego nigdzie nie
        >
        > było i nie bedzie ...to bedzie jedyne miasto na Świecie.Taki bedzie nasz
        > Wrocław!!!!!
        > Kochajmy go póki jest i choc jest troszke kaleki, z każdym dniem starszy i
        > zapominany, nie zawsze usmiechnięty i odbudowany... to kochajmy go tym
        > goręcej..bo warto.
        > On się odwdzięczy - zobaczycie!!!!!!!!


        MIOD!!!
        I bedziemy sie za nasze miasto wysadzac przed Belwederem!
    • Gość: krnąbrny Re: Partia Wroclaw dla ... IP: 10.85.101.* 06.11.01, 15:57
      dobry pomysł ale narazie bez echa
      • Gość: Zsypek Re: Partia Wroclaw dla ... IP: *.wroclaw.cvx.ppp.tpnet.pl 06.11.01, 16:19
        Bo jesli ktos czyta, to natychmiast zaczyna podejrzewac, ze za tym apelem kryje
        sie nie nowa inicjatywa, a jakas owszem, stara i 'wyprobowana' czesc
        wroclawskiej elity, ktora nie lubi Zdroja, a za to lubi stolki w Radzie.

        Narod sie zrobil podejrzliwy, panowie i panie. Bez urazy.

        A jesli chodzi o sam pomysl, to owszem, jakas nowa grupa do wyborow
        samorzadowych moglaby miec niezle szanse. Ale nie wyobrazam sobie, jak
        chcecie 'nie mieszac do tego polityki' skoro samorzad jest z cala pewnoscia
        tworem politycznym. To znaczy, ze nie bedziecie brac udzialu w zadnych
        glosowaniach, nie puscicie pary z geby przez cala kadencje, z obrzydzeniem
        potraktujecie trybunke z ktorej sie przemawia, a do pozostalych radnych
        bedziecie sie odwracac dupa, bo sa 'polityczni' (z partii politycznych)?

        Mussolini zrobil co prawda taki 'antypolityczny' eksperyment swego czasu, ale
        tak calkiem sie jednak od polityki nie odzegnywal. Mozna bylo np. przemawiac z
        trybuny. Bez urazy, chlopcy i dziewczeta. Entuzjazm dla miasta jest godzien
        uznania.
        • Gość: nell Re: Partia Wroclaw dla ... IP: 213.77.49.* 06.11.01, 16:30
          Gość portalu: Zsypek napisał(a):

          > Bo jesli ktos czyta, to natychmiast zaczyna podejrzewac, ze za tym apelem kryje
          > sie nie nowa inicjatywa, a jakas owszem, stara i 'wyprobowana' czesc
          > wroclawskiej elity, ktora nie lubi Zdroja, a za to lubi stolki w Radzie.

          Żeby uniknąć podejrzeń będziemy działać społecznie !
          Ja się zajmę problemem zieleni miejskiej, bo jak ktoś słusznie zauważył Wrocław,
          jeszcze jest miastem zieleni, ale nie wiadomo czy długo, i sortowaniem śmieci z
          kolegami z wątku DŻuma.
          Pozdro


        • Gość: Jajaccek Re: Partia Wroclaw dla ... IP: *.chicago-06-07rs.il.dial-access.att.net 06.11.01, 17:41
          Odnioslem podobne wrazenie, jak pan Zsypek.
          PS. Piaty wydzial WiNu, sformowany zostal przez Urzad Bezpieczenstwa
          Publicznego tylko po to, zeby werbowac do tej pulapki
          przeciwnikow "czerwonych".Zreszta prowakacja byla nadzwyczaj dobrze udana.Ale
          to tylko takie luzne skojarzenie.
          • Gość: Zsypek Hej Jajaccek, synchronizacja jak zwykle... IP: *.wroclaw.cvx.ppp.tpnet.pl 06.11.01, 17:49
    • Gość: duzY 1050 patii na ... IP: *.dtvk.tpnet.pl 06.11.01, 16:42
      ... 1050 lecie Polski. Tak, proponuje by każdy obywatel miał własne co najmniej
      3 partie. W tym jestesmy dobrzy. Ale czy tego już nie przerabialiśmy? deja vu
    • Gość: duzY 1050 patii na ... IP: *.dtvk.tpnet.pl 06.11.01, 16:43
      ... 1050 lecie Polski. Tak, proponuje by każdy obywatel miał własne co najmniej
      3 partie. W tym jestesmy dobrzy. Ale czy tego już nie przerabialiśmy? deja vu
      • Gość: Zsypek Re: 1050 patii na ... hi hii... Moze byc. IP: *.wroclaw.cvx.ppp.tpnet.pl 06.11.01, 17:51
        Gość portalu: duzY napisał(a):

        > ... 1050 lecie Polski. Tak, proponuje by każdy obywatel miał własne co najmniej
        >
        > 3 partie. W tym jestesmy dobrzy. Ale czy tego już nie przerabialiśmy? deja vu

    • Gość: bollo100 Re: Partia Wroclaw dla ... IP: *.wroclaw.dialog.net.pl 06.11.01, 19:51
      Oj Stefano zeby zacząc działac w samorzadzie to nie zaklada sie partii tylko
      stowarzyszenie.Musisz troche sie jeszcze pouczyc
      • Gość: krnąbrny o kant dupy potłuc IP: *.pl 06.11.01, 20:00
        jak widzicie stefano i bonczek z ogromnym aplauzem spotkała się wasza
        iniciatywa.Tak to już jest ,że lepiej gadać i wyśmiewać niż po prostu pomóc
        tym , korzy mają dobre pomysła
        • Gość: Jajaccek Re: o kant dupy potłuc IP: *.chicago-06-07rs.il.dial-access.att.net 06.11.01, 21:16
          To nie jet wysmiewanie, tylko wymiana pogladow.Co czlowiek to poglad.Poglady u
          ludzi czasami ulegaja zamianie na inne poglady.O politykach nie wspomne.
          Dzialalnosc spoleczna juz sama w sobie wzbudza we mnie podejrzenia.to samo
          dzieje sie kiedy slysze slowo "fundacja".A jeszcze dzilalnosc zwiazana z
          Zielenia Miejska, gdzie moj przyjaciel byl za komuny na stolku, a po
          prywatyzacji tez mu bieda nie grozi.
          Pisze to po przeczytaniu artykulu o przekrecie w takiej organizacji jak
          UNICEF, gdzie prezeska Ela Borowiecka i sekretarz Lucjan Wolniewicz wydali
          milion $ na balangi.A pieniazki byly przeznaczone dla chorych dzieci co stawia
          postepek tych ludzi w wyjatkowo paskudnym swietle.Przynajmniej w moim mniemaniu.
          • Gość: sew Re: o kant dupy potłuc IP: 10.71.0.* 07.11.01, 09:04
            gdzie to czytałeś??
            • Gość: Jajaccek Re: o kant dupy potłuc IP: *.chicago-01-02rs.il.dial-access.att.net 07.11.01, 12:30
              Gość portalu: sew napisał(a):

              > gdzie to czytałeś??

              Onet.pl
      • Gość: wędzonka Re: Partia Wroclaw dla ... IP: 156.24.231.* 06.11.01, 21:34
        Gość portalu: bollo100 napisał(a):

        > Oj Stefano zeby zacząc działac w samorzadzie to nie zaklada sie partii tylko
        > stowarzyszenie.Musisz troche sie jeszcze pouczyc


        Czy ja wiem, niezla alternatywa okazalo sie robienie blokad i bieglosc w obsludze
        rozrzutnika gnoju...
        Stefano, ja trzymam kciuki! :)
        • Gość: Zsypek Znajdzcie jednego sprawiedliwego.... IP: *.wroclaw.cvx.ppp.tpnet.pl 07.11.01, 08:02
          Ja tu nie chcialem nikogo gasic... Stefano, znajdzcie jednego sprawiedliwego w
          tym miescie, ktory niczego nie ukradl w ostatnim dziesiecioleciu, a do tego
          jeszcze ma jakies pojecie o polityce. Niech on powie publicznie, ze to nie jest
          kolejna inicjatywa z cyklu 'wzbogac sie sam', a moze was popre....
    • Gość: sew Re: Partia Wroclaw dla ... IP: 10.71.0.* 07.11.01, 09:17
      Stefano! Bravo! Ale świat dobrych wizji czy pozytywnych odlotów od
      rzeczywistości jest nieprzyległy komletnie do świata prawdziwego. Chyba nie
      brałeś nigdy udziału w polityce, albo chciałeś a zraziłeś się czymś tam, np.
      politykierstwem. A to politykierstwo jest zwyczajnie ludzkim żywiołem,
      ekspresją. Bo czymże w pracy np. jest tworzenie się grup poparcia, uzyskiwanie
      wpływów itd. Czym wśród przyjaciół jest naturalne dobieranie sobie prym
      wiodącego? To wszystko ma znamiona polityki- tyle że jest to poniekąd naturalne
      bo ludzie przystosowani do siebie. Natomiast we wszelkich organizacjach gdzie
      nie sposób utzrymać więzi bliskiej pojawia się naturalna gra sił wszystkich
      jakie we wszechświecie. Czy zapiszesz np. w statucie partii że jej członkowie
      nie mogą mieć ambicji? Czy zapiszesz sposoby jakimi można osiągać cele lub
      realizować ambicje? Zapiszesz że partia zabiera głos tylko wtedy gdy
      merytorycznie jest świetnie przygotowana i zna całość tematu? Zapiszesz że
      możemy wspólpracować tylko z najlepszymi fachowcami nieuwikłanymi w lokalne
      interesy? Poza tym partia, czy stowarzyszenie to organizacja wg ustawy
      de3mokratyczna. NIe możesz wyrzucić kogoś bez powodu, jeśli np. nie podoba Ci
      się jego sposób zachowania. Wiem o co Ci chodzi, jednak nawet wyborcy, mając
      stosunek do partii jaki mają sami są uwikłani i zaangażowani emocjonalnie w grę
      interesów jakie prowadzą bądź obiecują prowadzić partie. I dlatego je
      popierają.
      P.S. Partia dla Wrocławia, która zerwie z polityką (w samorządach)- toć to
      oksymoron.
      • Gość: Stefano Re: Partia Wroclaw dla ... IP: *.wroclaw.cvx.ppp.tpnet.pl 07.11.01, 21:01
        Dziekuje za wypowiedzi , jak mozna przeczytac propozycja wzbudzila spore
        kontrowersje .Dziekuje i za to , ze nikt nie wyslal mnie do psychiatry , choc
        do Leppera juz probowano .Cz nie jestescie zniecierpliwieni kolejna trudna
        sytuacja kraju ? Odkad zyje w tym kraju i tym miescie to slysze tylko o
        trudnych sytuacjach . Dlaczego sa tak trudne sytuacje , bo miedzy innymi
        wybieramy przypadkowych ludzi do rzadzenia (Sejm 2001...). wybieramy ich
        glownie dlatego,ze tylko oni sie oferuja . Wolimy siedziec przed tv i przy
        piwku stekac na wszystko wokolo. To wlasnie nasza wina , ze jest tak zle , nas
        wszystkich. Nie onych tylko nas . Musimy wiecej dac od siebie i stad moj apel .
        Uwazam ,ze nalezy powolac grupe ludzi ktora stanie do wyborow samorzadowych i
        najlepiej dla nas bedzie jesli to beda ludzie nie zwiazani z zadna partia
        polityczna . Macie inne propozycje ?
Inne wątki na temat:

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka