brzoza36
23.09.06, 08:01
W rozmowach z politykami redaktorzy tv i prasy używają kilku podstawowych
pytań;
1. będą wybory?
2. przeprosi pan-pani?
3. poda się pan do dymisji?
na tym kończy się reptuar pytań naszych gwiazd ekranu.
czemu nie zapytamy np. o;
1. dlaczego musimy płacić wielokrotnie większe podatki od innych europejskich
krajów ?
2. czy propozycje np. PO są realne przy finansowym poziomie Polski ?czy
możemy sobie pozwolić na państwo socjalne ?
3. co z ZUS i KRUS ? Kiedy będą zlikwidowane , bo plajtę już dawno zaliczyły
4. kiedy kasy fiskalne u lekarzy i prawników?
5. dlaczego tak mało gospodarczej wolności?
6. ile następnych pokoleń będzie walczyć z lstracją ?
7. kiedy zaczniemy płacić podatek kościelny ?
itd.
Wiecie czemu o to się nie pyta ?