Dodaj do ulubionych

Pytanie o podatki

23.09.06, 08:01
W rozmowach z politykami redaktorzy tv i prasy używają kilku podstawowych
pytań;
1. będą wybory?
2. przeprosi pan-pani?
3. poda się pan do dymisji?
na tym kończy się reptuar pytań naszych gwiazd ekranu.
czemu nie zapytamy np. o;
1. dlaczego musimy płacić wielokrotnie większe podatki od innych europejskich
krajów ?
2. czy propozycje np. PO są realne przy finansowym poziomie Polski ?czy
możemy sobie pozwolić na państwo socjalne ?
3. co z ZUS i KRUS ? Kiedy będą zlikwidowane , bo plajtę już dawno zaliczyły
4. kiedy kasy fiskalne u lekarzy i prawników?
5. dlaczego tak mało gospodarczej wolności?
6. ile następnych pokoleń będzie walczyć z lstracją ?
7. kiedy zaczniemy płacić podatek kościelny ?
itd.
Wiecie czemu o to się nie pyta ?
Obserwuj wątek
    • vratislaviak Re: Pytanie o podatki 23.09.06, 13:40
      dokładnie
      dodałbym jeszcze

      Dlaczego emerytury eSBeków i polityczncyh z wojska są tak wysokie ??
      rozumiem za czasów SLD bo to w sumie był ich elektorat ale teraz za czasów
      orędwoników walki o równość PISowczyków dalej to samo?

      > 1. dlaczego musimy płacić wielokrotnie większe podatki od innych europejskich
      > krajów ?
      > 2. czy propozycje np. PO są realne przy finansowym poziomie Polski ?czy
      > możemy sobie pozwolić na państwo socjalne ?
      > 3. co z ZUS i KRUS ? Kiedy będą zlikwidowane , bo plajtę już dawno zaliczyły
      > 4. kiedy kasy fiskalne u lekarzy i prawników?
      > 5. dlaczego tak mało gospodarczej wolności?
      > 6. ile następnych pokoleń będzie walczyć z lstracją ?
      > 7. kiedy zaczniemy płacić podatek kościelny ?
      > itd.
      odpowiadajac na te pytania można łatwo strzeliś sobie gola

      pozdrawiam

      hehe

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka