18.01.07, 13:26
a ja kupiłam mieszkanie dzięki tej firmie i wszystko było OK. Nie rozumiem
dlaczego, swego czasu, tyle osób naskakiwało na nią. Szybko, rzetelnie, pełny
pro... wiec o co ten hałas?
Obserwuj wątek

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka