Dodaj do ulubionych

Poltegor będzie rozbierany od góry

08.02.07, 22:46
Wiadomość została usunięta ze względu na złamanie prawa lub regulaminu.
Obserwuj wątek
    • Gość: bramatto Re: Poltegor będzie rozbierany od góry IP: *.wroclaw.dialog.net.pl 09.02.07, 08:44
      szkoda, a ja liczylem na to, ze beda go rozwalac taka wielka kula jak na
      filmach... szkoda :/
      • Gość: akoo Re: Poltegor będzie rozbierany od góry IP: *.wroclaw.dialog.net.pl 16.02.07, 00:52
        Taka wielka kula to rozbierali na Sienkiewicza.
    • Gość: @ Poltegor IP: *.wroclaw.dialog.net.pl 09.02.07, 09:11
      A to ja nie wiedziałem, że prezes Czarnecki jest inz budownictwa.
      • Gość: | Re: Poltegor IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 09.02.07, 23:02
        > A to ja nie wiedziałem, że prezes Czarnecki jest inz budownictwa.

        pewnie myslisz, ze jestes ironiczny, ale tak naprawde to masz racje.
        jest magistrem inzynierem budownictwa (wodnego) i doktorem ekonomii.
    • Gość: Piroman Poltegor będzie rozbierany od góry IP: *.e-wro.net.pl 09.02.07, 09:21
      Bardzo żałuję, że nie będzie wysadzenia Poltegoru. Już planowałem urlop na ten
      czas, aby dobrze widzeć moment upadku wieżowca. To byłoby spektakularne
      wydarzenie, szkoda.....
    • Gość: Martix Dziwna rozbiórka IP: *.wroclaw.dialog.net.pl 09.02.07, 10:39
      W jaki sposób rozbierany od góry?Wejdą goście z kilofami i palnikami i będą
      rozbierać?Toż to po pierwsze długa,żmudna robota.Po drugie tak naprawdę
      bardziej niebezpieczna od wysadzania.Raz że jest niebezpieczna dla pracujących
      na górze,drugi raz że dla osób przechodzących czy przejeżdżajacych w pobliżu
      Poltegoru.Przy wysadzaniu załóżmy z tydzień trwało by zakładanie ładunków
      wybuchowych,drugi,trzeci tydzień wywóz gruzu po odstrzale i z dwa,trzy tygodnie
      rozbiórka fundamentu.A tak roboty przedłużą się o połowę.
    • Gość: Camparis szkoda ... IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 09.02.07, 11:53
      szkoda ;(
      liczyłam na fajne oglądanie od koleżanki z "Tytanika"
      • Gość: Martix Re: szkoda ... IP: *.wroclaw.dialog.net.pl 09.02.07, 15:17
        Może jeszcze zmienią decyzję?Przecież ciągle mówiło się o rozbudowie
        Poltegoru.Czarnecki obiecywał że nie runie on.A decyzję zmienił.Tak może być i
        tym razem z rodzajem rozbiórki.
    • Gość: peace moze ma azbest? IP: *.aster.pl 09.02.07, 23:47
      I nie chca skazic miasta?
    • pomyslowa Błąd merytoryczny 10.02.07, 00:59
      Artur Wiza nie jest odpowiedzialny za marketing lecz jest rzecznikiem prasowym i
      członkiem zarządu GETIN Holding. Dyskretna różnica...
    • Gość: miska Burzony spychaczem IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 10.02.07, 08:36
      poltegor bedzie burzony spychaczami które beda gruz zsypywac do szybów po windach,piętro po piętrze aż do żiemi. czarnecki sie nie zdecydował na odstrzał bo koszt pozwoleń oraz czas na ich uzyskanie to cos około 7 miesięcy
    • Gość: wiwan poltegor-anteny IP: *.magma-net.pl 10.02.07, 09:28
      co z nadajnikami ? Radiostacja,TV4,o internecie itp. nie wspomnę...
      • Gość: Martix Re: poltegor-anteny i burzenie IP: *.wroclaw.dialog.net.pl 10.02.07, 10:08
        Być może będą zdemontowane przy pomocy helikoptera,na to są tutaj warunki.Poza
        tym spychaczami burzony z góry do dołu?To raczej żart i niemozliwe bo taki
        spychacz waży wiele ton,a tego może konstrukcja nie wytrzymać i będzie World
        Center bis.
        • Gość: wiwan Re: poltegor-anteny i burzenie IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 10.02.07, 19:55
          dzięki,ale mi chodzi o to gdzie zostaną przeniesione i o problemy ewentualne z
          odbiorem.to ,czy helikopterem czy panem Zenkiem zostaną zniesione nie bardzo
        • Gość: Primex Re: poltegor-anteny i burzenie IP: *.wroclaw.dialog.net.pl 11.02.07, 20:04
          Spychacze? Dlaczego nie, takie mini koparki przecież ważą mniej od dużych i
          mozliwy jest ich udział w burzeniu na górze.
    • Gość: Jacek Prawie jak WTC IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 16.02.07, 00:46
      Wielka szkoda, bo liczyłem, że zobacze jak wysadzili WTC w skali mikro. Byłby to
      taki upadający tower wysokości WTC 7 :/ Może niedługo załapiemy się na widowisko
      z hotelem Wrocław w roli głównej...
      • Gość: Martix Re: Prawie jak WTC IP: *.wroclaw.dialog.net.pl 16.02.07, 18:36
        A co,Hotel Wrocław też mają wyburzyć?
        • Gość: Wrocławianin Hotel Wrocław postoi jeszcze z 10-20 lat IP: *.lanet.net.pl 10.04.07, 18:08
          Wyburzyć to powinni beznadziejny komunistyczny Novotel
    • Gość: starycynik Zaklad IP: *.dhcp.uno.edu 16.04.07, 16:36
      Poltegor zostanie rozebrany, po czym nastapi krach na rynku nieruchomosci i nic
      nie zostanie zbudowane. Zostanie puste pole na nastepne 20 lat - zaklad?
      • texas331 Re: Zaklad 20.04.07, 20:14
        Tym pustym polem już są zainteresowani prezesi polskiego związku działkowców :)
        • Gość: if Re: Zaklad IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 25.04.07, 15:18
          kto będzie prowadził rozbiórki?
          • Gość: Primex Re: Zaklad IP: *.wroclaw.dialog.net.pl 27.04.07, 21:33
            rozbiórki dokona firma "Miazga"
            • Gość: Martix Re: Zaklad IP: *.wroclaw.dialog.net.pl 28.04.07, 12:54
              Zatem panowie z "Miazgi" kilofy do rąk by zmiażdrzyć Poltegor!
    • Gość: poldi a może tak? IP: *.wroclaw.mm.pl 30.04.07, 20:50
      www.joemonster.org/article/7241/szukasz-pracy-a-masz-jaja
    • Gość: Martix Przed rozbiórką Poltegoru IP: *.wroclaw.dialog.net.pl 12.05.07, 14:11
      Na POLTEGORZE zdemontowano już przekażniki i neony świecące na zielono
      POLTEGOR.1 czerwca odbędą się widowiskowe,pożegnalne pokazy strażackie.

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka