heraldek 08.02.07, 22:46 Wiadomość została usunięta ze względu na złamanie prawa lub regulaminu. Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
Gość: bramatto Re: Poltegor będzie rozbierany od góry IP: *.wroclaw.dialog.net.pl 09.02.07, 08:44 szkoda, a ja liczylem na to, ze beda go rozwalac taka wielka kula jak na filmach... szkoda :/ Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: akoo Re: Poltegor będzie rozbierany od góry IP: *.wroclaw.dialog.net.pl 16.02.07, 00:52 Taka wielka kula to rozbierali na Sienkiewicza. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: @ Poltegor IP: *.wroclaw.dialog.net.pl 09.02.07, 09:11 A to ja nie wiedziałem, że prezes Czarnecki jest inz budownictwa. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: | Re: Poltegor IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 09.02.07, 23:02 > A to ja nie wiedziałem, że prezes Czarnecki jest inz budownictwa. pewnie myslisz, ze jestes ironiczny, ale tak naprawde to masz racje. jest magistrem inzynierem budownictwa (wodnego) i doktorem ekonomii. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Piroman Poltegor będzie rozbierany od góry IP: *.e-wro.net.pl 09.02.07, 09:21 Bardzo żałuję, że nie będzie wysadzenia Poltegoru. Już planowałem urlop na ten czas, aby dobrze widzeć moment upadku wieżowca. To byłoby spektakularne wydarzenie, szkoda..... Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Martix Dziwna rozbiórka IP: *.wroclaw.dialog.net.pl 09.02.07, 10:39 W jaki sposób rozbierany od góry?Wejdą goście z kilofami i palnikami i będą rozbierać?Toż to po pierwsze długa,żmudna robota.Po drugie tak naprawdę bardziej niebezpieczna od wysadzania.Raz że jest niebezpieczna dla pracujących na górze,drugi raz że dla osób przechodzących czy przejeżdżajacych w pobliżu Poltegoru.Przy wysadzaniu załóżmy z tydzień trwało by zakładanie ładunków wybuchowych,drugi,trzeci tydzień wywóz gruzu po odstrzale i z dwa,trzy tygodnie rozbiórka fundamentu.A tak roboty przedłużą się o połowę. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Camparis szkoda ... IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 09.02.07, 11:53 szkoda ;( liczyłam na fajne oglądanie od koleżanki z "Tytanika" Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Martix Re: szkoda ... IP: *.wroclaw.dialog.net.pl 09.02.07, 15:17 Może jeszcze zmienią decyzję?Przecież ciągle mówiło się o rozbudowie Poltegoru.Czarnecki obiecywał że nie runie on.A decyzję zmienił.Tak może być i tym razem z rodzajem rozbiórki. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: peace moze ma azbest? IP: *.aster.pl 09.02.07, 23:47 I nie chca skazic miasta? Odpowiedz Link Zgłoś
pomyslowa Błąd merytoryczny 10.02.07, 00:59 Artur Wiza nie jest odpowiedzialny za marketing lecz jest rzecznikiem prasowym i członkiem zarządu GETIN Holding. Dyskretna różnica... Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: miska Burzony spychaczem IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 10.02.07, 08:36 poltegor bedzie burzony spychaczami które beda gruz zsypywac do szybów po windach,piętro po piętrze aż do żiemi. czarnecki sie nie zdecydował na odstrzał bo koszt pozwoleń oraz czas na ich uzyskanie to cos około 7 miesięcy Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: wiwan poltegor-anteny IP: *.magma-net.pl 10.02.07, 09:28 co z nadajnikami ? Radiostacja,TV4,o internecie itp. nie wspomnę... Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Martix Re: poltegor-anteny i burzenie IP: *.wroclaw.dialog.net.pl 10.02.07, 10:08 Być może będą zdemontowane przy pomocy helikoptera,na to są tutaj warunki.Poza tym spychaczami burzony z góry do dołu?To raczej żart i niemozliwe bo taki spychacz waży wiele ton,a tego może konstrukcja nie wytrzymać i będzie World Center bis. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: wiwan Re: poltegor-anteny i burzenie IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 10.02.07, 19:55 dzięki,ale mi chodzi o to gdzie zostaną przeniesione i o problemy ewentualne z odbiorem.to ,czy helikopterem czy panem Zenkiem zostaną zniesione nie bardzo Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Primex Re: poltegor-anteny i burzenie IP: *.wroclaw.dialog.net.pl 11.02.07, 20:04 Spychacze? Dlaczego nie, takie mini koparki przecież ważą mniej od dużych i mozliwy jest ich udział w burzeniu na górze. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Jacek Prawie jak WTC IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 16.02.07, 00:46 Wielka szkoda, bo liczyłem, że zobacze jak wysadzili WTC w skali mikro. Byłby to taki upadający tower wysokości WTC 7 :/ Może niedługo załapiemy się na widowisko z hotelem Wrocław w roli głównej... Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Martix Re: Prawie jak WTC IP: *.wroclaw.dialog.net.pl 16.02.07, 18:36 A co,Hotel Wrocław też mają wyburzyć? Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Wrocławianin Hotel Wrocław postoi jeszcze z 10-20 lat IP: *.lanet.net.pl 10.04.07, 18:08 Wyburzyć to powinni beznadziejny komunistyczny Novotel Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: starycynik Zaklad IP: *.dhcp.uno.edu 16.04.07, 16:36 Poltegor zostanie rozebrany, po czym nastapi krach na rynku nieruchomosci i nic nie zostanie zbudowane. Zostanie puste pole na nastepne 20 lat - zaklad? Odpowiedz Link Zgłoś
texas331 Re: Zaklad 20.04.07, 20:14 Tym pustym polem już są zainteresowani prezesi polskiego związku działkowców :) Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: if Re: Zaklad IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 25.04.07, 15:18 kto będzie prowadził rozbiórki? Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Primex Re: Zaklad IP: *.wroclaw.dialog.net.pl 27.04.07, 21:33 rozbiórki dokona firma "Miazga" Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Martix Re: Zaklad IP: *.wroclaw.dialog.net.pl 28.04.07, 12:54 Zatem panowie z "Miazgi" kilofy do rąk by zmiażdrzyć Poltegor! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: poldi a może tak? IP: *.wroclaw.mm.pl 30.04.07, 20:50 www.joemonster.org/article/7241/szukasz-pracy-a-masz-jaja Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Martix Przed rozbiórką Poltegoru IP: *.wroclaw.dialog.net.pl 12.05.07, 14:11 Na POLTEGORZE zdemontowano już przekażniki i neony świecące na zielono POLTEGOR.1 czerwca odbędą się widowiskowe,pożegnalne pokazy strażackie. Odpowiedz Link Zgłoś