Gość: grzesiek
IP: *.as.kn.pl
08.05.07, 01:29
no witam wszystkich którzy beda chcieli odbyc podroz z pragi do wroclawia
pociagiem pkp. otoz od dnia 5 maja zostalo zawieszone polaczenie praga -poznan
przez wroclaw. skutki sa takie ze spalem na dworcu w pradze bo chcialem wracac
6-stego. dla tych ktorzy nie chca jechac. objazdami do wroclawia jak proponuje
komputer np przez frankfurt itp to dzisiaj wrocilem dobrym polaczeniem.
o 13.11 wsiadamy w pociag do Lethoradu z Praha dworzec glówny, z Lethoradu
mamy przesiadke 5 min. na pociag do lickova o 16.33(jesli jest opozniony to
maszynista czeka cierpliwie) jednak jedziemy nim jedna stacje dalej czyli do
mlodej lipki. stamtad w szczerym polu z usmiechem wiejskim heh wysiadamy i w
prawo udajemy sie do przejscia granicznego w boboszowie . ok 5 min na pieszo a
potem po przejsciu przez granice do miedzylesia okolo 30 min drogi na dworzec
pkp. gdzie o 18.55 jest pociag osobowy do wroclawia. pomiedzy mloda lipka a
miedzylesiem mamy 2 godziny przerwy wiec napwno zdazymy! podroz
wyczerpujaca ale tania bardzo! dla 3 osob kosztowalo mnie to. 360 koron do
granicy a potem 19 zl studencki do wroclawia.