Gość: Gordon Koniec marszałka Andrzeja Łosia IP: *.wroclaw.dialog.net.pl 18.02.08, 23:10 "poufne porozumienie" z Grzesiem Schetyną nie pomogło Łosiowi utrzymać się przy korycie, niech teraz pochwali się swymi osiągnięciami, nie ma ani jednego. Żeby dobrze rządzić nie wystarczy mówić: "PiS jest zły", trzeba wziąć się do roboty. Na szczeblu krajowym jest tak samo, Tusk pójdzie w ślady Łosia!! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: andy Nareszcie IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 19.02.08, 08:47 Kocięba, Ignor, teraz Łoś - niszczyciele operetki padają jak muchy - teraz jeszcze Broda i Dutkiewicz Odpowiedz Link Zgłoś
a.os ? 19.02.08, 09:18 szczekacie i szczekacie, a tak naprawdę nikt nie napisał niczego konkretnego. co takiego strasznego zrobil los? gdzie objawila sie jego tragiczna niekompetencja? z tego co wiem, to w regionie bezrobocie spada, firm lokuje sie na potegę, dolny śląsk jest jednym z niewielu województw w Polsce połączonych autostradą z innymi miastami i granicą a sprawa obwodnicy wschodniej wciąż się waży. można jeszcze dodać, że w kwestii pozyskiwania funduszy UE, według wczorajszego artykułu rzepy jesteśmy w czołówce a fakt, że los "zablokowal" wschodnia obwodnice wroclawia lokujac pieniądze w inne inwestycje drogowe na dolnym slasku stanowi argument za tym, ze nie byl wroclawskocentryczny. gdzie tu argumenty o niegospodarnosci, nieumiejetnosci zarzadzania itp? ja ich jakos nie zauwazam. ale jesli ktos ma konkretne argumenty, to chetnie poczytam cos wiecej niz tylko ogolnikowe bzdury w stylu : "los jest be bo jest be" Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Emeryt Re: właśnie IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 19.02.08, 10:31 To tak jak z pomówieniami o których wcześniej pisałem, m.in., że kierowca psa musiał wyprowadzać gdy pan profesor był wiceprezydentem miasta. Odpowiedz Link Zgłoś
a.os Re: właśnie 19.02.08, 13:39 ale to nie jest argument mowiacy o czyjejs merytorycznosci. to jest naganne i nieakceptowalne, zgodze się. ale to nie świadczy że ktoś jest fachowcem lub nim nie jest. no a rzecz druga jest taka, że to było kilka lat temu. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: majster Re: to jest proste IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 19.02.08, 15:47 cała ta sprawa nie ma nic wspólnego z oceną czy dotychczasowy zarząd województwa był sprawny w działaniu rzecz polega na tym aby innym kolesiom zapewnić ciepłe posady efekty ich działalności ocenimy za jakiś czas - z pewnością nie bedą lepsze niz efekty pracy ich poprzedników Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Marek Re: właśnie IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 21.02.08, 00:40 Mamy znaczące osiągnięcia dalej w XXI wieku w 500ys. mieście s.... do szamba. Gdzie w zielonym zakątku Wrocławia jak reklamuję spóldzielnie Ołtaszynie. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Marek Koniec marszałka Andrzeja Łosia IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 21.02.08, 00:48 Wcale się nie cieszę, bo osiągnięcia Andrzej miał ogromne.A jakie mogły być, gdyby te łajdaki mu nie przerwały kadencji.Ale Pan profesorek wszystko to opisze w swojej książce, cholera już się nie mogę jej doczekać. Odpowiedz Link Zgłoś
analisis Re: Koniec marszałka Andrzeja Łosia 21.02.08, 04:40 gdyby tak jeszcze mógł opisać całą aferę z Euro Art Meeting.... Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: gryz Re: Koniec marszałka Andrzeja Łosia IP: *.wroclaw.dialog.net.pl 22.02.08, 08:12 Podobno Łoś ma poświęcić się pracy naukowej. W Dolnośląskiej Szkole Wyższej, gdzie jest? był? zatrudniony na pierwszym etacie. Od kiedy uprawiają tam historie starożytną? Ale jego miejsce w tym szacownym gronie uczonych, a nie w polityce. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: sou Re: Koniec marszałka Andrzeja Łosia IP: *.ac.pwr.wroc.pl 22.02.08, 22:13 a.os ma rację-gdzie objawiła się niekompetencja Pana Łosia? Przyznam od razu, że nie jestem fanem ex-marszałka [raziły mnie jego hucpy polityczne i walka z Panem Wróblewskim], niemniej obawiam się, że mało który z szacownych krytyków z forum GW byłby w stanie wskazać 5 uchybień, za które odpowiada Pan Łoś. Prosimy o konkrety! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: lola Re: Koniec marszałka Andrzeja Łosia IP: *.wroclaw.dialog.net.pl 23.02.08, 07:53 A mnie się Łoś nie podoba. Mdły jakiś... Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: lolek Re: Koniec marszałka Andrzeja Łosia IP: 217.97.233.* 23.02.08, 11:56 A dla mnie to całkiem fajny gość. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: lola Re: Koniec marszałka Andrzeja Łosia IP: *.wroclaw.dialog.net.pl 23.02.08, 12:57 Jakiś taki mało męski... Ale może mi się tak tylko wydaje. Nie znam człowieka. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Jonasz Na dyrektora IP: *.internetdsl.tpnet.pl 23.02.08, 13:04 Moze zaproponować panu Łosiu ( Łosiowi) dyrektorowanie w ZOO ? Odpowiedz Link Zgłoś