Dodaj do ulubionych

Koniec marszałka Andrzeja Łosia

    • Gość: Gordon Koniec marszałka Andrzeja Łosia IP: *.wroclaw.dialog.net.pl 18.02.08, 23:10
      "poufne porozumienie" z Grzesiem Schetyną nie pomogło Łosiowi utrzymać się przy
      korycie, niech teraz pochwali się swymi osiągnięciami, nie ma ani jednego. Żeby
      dobrze rządzić nie wystarczy mówić: "PiS jest zły", trzeba wziąć się do roboty.
      Na szczeblu krajowym jest tak samo, Tusk pójdzie w ślady Łosia!!
    • Gość: andy Nareszcie IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 19.02.08, 08:47
      Kocięba, Ignor, teraz Łoś - niszczyciele operetki padają jak muchy -
      teraz jeszcze Broda i Dutkiewicz
      • a.os ? 19.02.08, 09:18
        szczekacie i szczekacie, a tak naprawdę nikt nie napisał niczego
        konkretnego. co takiego strasznego zrobil los? gdzie objawila sie
        jego tragiczna niekompetencja? z tego co wiem, to w regionie
        bezrobocie spada, firm lokuje sie na potegę, dolny śląsk jest jednym
        z niewielu województw w Polsce połączonych autostradą z innymi
        miastami i granicą a sprawa obwodnicy wschodniej wciąż się waży.
        można jeszcze dodać, że w kwestii pozyskiwania funduszy UE, według
        wczorajszego artykułu rzepy jesteśmy w czołówce a fakt, że
        los "zablokowal" wschodnia obwodnice wroclawia lokujac pieniądze w
        inne inwestycje drogowe na dolnym slasku stanowi argument za tym, ze
        nie byl wroclawskocentryczny.
        gdzie tu argumenty o niegospodarnosci, nieumiejetnosci zarzadzania
        itp?

        ja ich jakos nie zauwazam. ale jesli ktos ma konkretne argumenty, to
        chetnie poczytam cos wiecej niz tylko ogolnikowe bzdury w
        stylu : "los jest be bo jest be"
        • Gość: Emeryt Re: właśnie IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 19.02.08, 10:31
          To tak jak z pomówieniami o których wcześniej pisałem, m.in., że kierowca psa
          musiał wyprowadzać gdy pan profesor był wiceprezydentem miasta.
          • a.os Re: właśnie 19.02.08, 13:39
            ale to nie jest argument mowiacy o czyjejs merytorycznosci. to jest
            naganne i nieakceptowalne, zgodze się. ale to nie świadczy że ktoś
            jest fachowcem lub nim nie jest. no a rzecz druga jest taka, że to
            było kilka lat temu.
            • Gość: majster Re: to jest proste IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 19.02.08, 15:47
              cała ta sprawa nie ma nic wspólnego z oceną czy dotychczasowy zarząd
              województwa był sprawny w działaniu
              rzecz polega na tym aby innym kolesiom zapewnić ciepłe posady
              efekty ich działalności ocenimy za jakiś czas - z pewnością nie bedą
              lepsze niz efekty pracy ich poprzedników
          • Gość: Marek Re: właśnie IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 21.02.08, 00:40
            Mamy znaczące osiągnięcia dalej w XXI wieku w 500ys. mieście s....
            do szamba. Gdzie w zielonym zakątku Wrocławia jak reklamuję
            spóldzielnie Ołtaszynie.
    • Gość: Marek Koniec marszałka Andrzeja Łosia IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 21.02.08, 00:48
      Wcale się nie cieszę, bo osiągnięcia Andrzej miał ogromne.A jakie
      mogły być, gdyby te łajdaki mu nie przerwały kadencji.Ale Pan
      profesorek wszystko to opisze w swojej książce, cholera już się nie
      mogę jej doczekać.
      • analisis Re: Koniec marszałka Andrzeja Łosia 21.02.08, 04:40
        gdyby tak jeszcze mógł opisać całą aferę z Euro Art Meeting....
        • Gość: gryz Re: Koniec marszałka Andrzeja Łosia IP: *.wroclaw.dialog.net.pl 22.02.08, 08:12
          Podobno Łoś ma poświęcić się pracy naukowej. W Dolnośląskiej Szkole Wyższej,
          gdzie jest? był? zatrudniony na pierwszym etacie. Od kiedy uprawiają tam
          historie starożytną? Ale jego miejsce w tym szacownym gronie uczonych, a nie w
          polityce.
          • Gość: sou Re: Koniec marszałka Andrzeja Łosia IP: *.ac.pwr.wroc.pl 22.02.08, 22:13
            a.os ma rację-gdzie objawiła się niekompetencja Pana Łosia? Przyznam od razu, że
            nie jestem fanem ex-marszałka [raziły mnie jego hucpy polityczne i walka z Panem
            Wróblewskim], niemniej obawiam się, że mało który z szacownych krytyków z forum
            GW byłby w stanie wskazać 5 uchybień, za które odpowiada Pan Łoś. Prosimy o
            konkrety!
            • Gość: lola Re: Koniec marszałka Andrzeja Łosia IP: *.wroclaw.dialog.net.pl 23.02.08, 07:53
              A mnie się Łoś nie podoba. Mdły jakiś...
              • Gość: lolek Re: Koniec marszałka Andrzeja Łosia IP: 217.97.233.* 23.02.08, 11:56
                A dla mnie to całkiem fajny gość.
                • Gość: lola Re: Koniec marszałka Andrzeja Łosia IP: *.wroclaw.dialog.net.pl 23.02.08, 12:57
                  Jakiś taki mało męski... Ale może mi się tak tylko wydaje. Nie znam człowieka.
                  • Gość: Jonasz Na dyrektora IP: *.internetdsl.tpnet.pl 23.02.08, 13:04
                    Moze zaproponować panu Łosiu ( Łosiowi) dyrektorowanie w ZOO ?
                    • chuck Re: Na dyrektora 23.02.08, 14:15
                      strasznie temu łosiu z pyska jedzie.

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka