Dodaj do ulubionych

Odszedl profesor Sitek

05.05.08, 23:44
Zmieniles horyzonty wielu, zaraziles nas niepokojem poznawania
swiata, nauczyles analizowac problemy w wielu aspektach,
zaszczepiles nam dystans do stereotypow. Zmieniles nas. Nie zawsze
sie zgadzalismy i nie zawsze bylo milo. Po Tamtej Stronie znow
spojrzysz na wszystko inaczej. Zabraklo Pana Profesora.
I tak wciaz jestesmy Twoim pierwszym rocznikem wroclawskiej
socjologii. Zegnaj.
Obserwuj wątek

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka