Gość: Wojtek IP: *.wroclaw.cvx.ppp.tpnet.pl 08.01.02, 01:36 To nie żarty ! Od wczoraj Poczta Polska podniosła opłaty za listy i to o 10%! - by pokryć inflację [3,6% - przypomnienie autora]. Oznacza to, że e-maile potaniały - Cieszycie się? Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
Gość: Jajaccek Re: e-MAILE TAŃSZE ! IP: *.chicago-21-22rs.il.dial-access.att.net 08.01.02, 01:53 HeHe, jeszcze jeden przyklad t.wzglednosci. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: duzY Re: e-MAILE TAŃSZE ! IP: *.dtvk.tpnet.pl 08.01.02, 10:27 Mnie najbardziej martwi, że lokomotywy i statki nie tanieją. Odpowiedz Link Zgłoś