Dodaj do ulubionych

e-MAILE TAŃSZE !

IP: *.wroclaw.cvx.ppp.tpnet.pl 08.01.02, 01:36
To nie żarty ! Od wczoraj Poczta Polska podniosła opłaty za listy i to o 10%!
- by pokryć inflację [3,6% - przypomnienie autora]. Oznacza to, że e-maile
potaniały - Cieszycie się?
Obserwuj wątek
    • Gość: Jajaccek Re: e-MAILE TAŃSZE ! IP: *.chicago-21-22rs.il.dial-access.att.net 08.01.02, 01:53
      HeHe, jeszcze jeden przyklad t.wzglednosci.
      • Gość: duzY Re: e-MAILE TAŃSZE ! IP: *.dtvk.tpnet.pl 08.01.02, 10:27
        Mnie najbardziej martwi, że lokomotywy i statki nie tanieją.

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka