komterp
20.09.08, 10:28
jak zarejestrować auto nie biorąc wolnego z pracy?
pracuję od 9 do 17 i nie chcę tracić dnia urlopu albo dwóch na ścieranie się w
urzędzie.
jest jakiś dzień bez kolejek kiedy przyjdę na 8 i od ręki zarejestruję auto?
bez stania w kolejce po numerek nie wiadomo na którą godzinę?
a swoją drogą urząd powinien być dla obywatela płacącego podatki, a nie
otwarty w takich godzinach kiedy ludzie pracują...