komterp 24.09.08, 20:53 takie zwykłe, bez napisów, widzieliście może w marketach albo w jakichś sklepach motoryzacyjnych? Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
clooney_g Re: gdzie kupię podkładki pod tabl. rejestracyjne 24.09.08, 21:26 Na Swietojanskiej !!! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Piotrek w Norauto IP: *.54.16.216.static.telsat.wroc.pl 24.09.08, 21:33 a dobre zakłady z branży motoryzacyjnej same rozdają swoim klientom :) Odpowiedz Link Zgłoś
komterp Re: w Norauto 24.09.08, 21:38 z reklamami, dziękuję, wolę kupić :-) to tak jak chodzić w darmowych ciuchach rozdawanych w ramach promocji.... Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Emeryt Re: w Norauto IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 24.09.08, 21:51 Taki mały sklepik na Kotlarskiej. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Piotrek Re: w Norauto IP: *.54.16.216.static.telsat.wroc.pl 24.09.08, 22:00 bez napisów też są, tylko droższe (nie 8, a 12 zł bodajże). A Ty co? Następny, co to jeździ samochodem i to nie masce czy bagażniku tylko zderzaku i mikroreklamy w oczy kłują... Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: pepe Re: w Norauto IP: *.dialog.net.pl 25.09.08, 16:13 Wiesz, sam kupiłem podkładki bez żadnych napisów, wydałem sporo kasy na samochód, a dealer jeszcze na nim się reklamuje, nie pytając mnie o zdanie. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Piotrek Wybaczcie, ale niczego nie rozumiem IP: *.54.16.216.static.telsat.wroc.pl 25.09.08, 20:29 a Wasze upodobanie do ramek bez napisów jest dla mnie co najmniej dziwne. Ale o gustach się nie dyskutuje. Pozdrawiam. Odpowiedz Link Zgłoś
kukoc Re: Wybaczcie, ale niczego nie rozumiem 29.09.08, 14:58 Nie o gust chodzi, pytanie dlaczego na swoim samochodzie mam mieć reklamę salonu samochodowego? Mnie nikt nie pytał przy kupnie samochodu o to czy chcę ramkę z napisem czy bez. Odpowiedz Link Zgłoś