Dodaj do ulubionych

Ciąg dalszy sprawy mieszkań przy ulicy Jutrosiń...

IP: *.lanet.wroc.pl 15.11.03, 13:58
Miejmy nadzieje że oświadczenie Pan Piotra Borysa co do
sprzedaży jest zgodne z prawdą ??,a zastanawianie się czy Zarząd
ma obowiązek czy tylko prawo sprzedać mieszkania jest tylko
kolejnym wykretem SLD-owskiego Zarządu na usługach Pana
Dyrektora Szpitala przy ul. Kamieńskiego . Co do dylematu kto
może odmówić sprzedaży to Uchwała wyrażnie mówi " Z ważnych
przyczyn Sejmik Województwa Dolnośląskiego w drodze uchwały może
odmówić sprzedaży lokalu wnioskującemu najemcy ", a jakie to
przyczyny to członkowie Zarządu niech zajżą do protokołu sasji
Sejmiku z dnia 12października 2001r. Dziwi też fakt że na
podstawie tej uchwały Urząd Marszałkowski sprzedaje na terenie
całego Dolnegoślaska lokale mieszkalne najemcom , a tylko z
tego procesu jast wyłaczone tajemnicze osiedle przy ul.
Jutrosińskiej .
Obserwuj wątek
    • Gość: XYZ Re: Do Zainteresowanego IP: *.lanet.wroc.pl 15.11.03, 14:18
      Zgadza się co do twojej opini , nie wiem czy pamiętasz opinię
      Medyka do poprzedaniego artykułu " Czworaki Pana Dyrektora" że
      mieszkańcy osiedla ( poielęgniarki , położne , salowe,technicy
      medyczni , obsługa i pracawnicy administracji szpitala )mają po
      pare mieszkań ??? Wejdź na stronę Urzędu Marszałkowskiego -
      Deklaracje Majątkowe
    • Gość: Zainteresowany Re: Do wszystkich IP: *.lanet.wroc.pl 15.11.03, 14:40
      Ludzie wejdzcie na tą stronę coś niesamowitego . Dygresja nie
      dotycząca osiedla ale nas pracowników na nic ponoć niema
      pieniędzy w szpitalu mamy długi , a na umowy zlacenia i umowy o
      dzieło dla pana Dyr. Szpitala są ? O jaki ja jestem naiwny ,
      wierzyłem że nasz Pryncypał tak kocha szpitali dba o jego
      finanse że w zeszłym roku wcale z niego nie wychodził i
      pracował "społecznie" ???

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka