Dodaj do ulubionych

Wrocławska Noc Muzeów zacznie się już o 16

15.05.09, 15:50
o 16tej warto we Wrocławiu odwiedzić kawiarnię Falanster na ul Św Antoniego 23
gdzie naoczny świadek ataków na Strefę Gazy zaprezentuje zdjęcia i film z tego
miejsca.

Info jest tu:
https://forum.gazeta.pl/forum/72,2.html?f=72&w=95211296&a=95211296

a pozniej do Muzeum... daleko nie bedzie
Obserwuj wątek
    • Gość: blecharz Re: Wrocławska Noc Muzeów zacznie się już o 16 IP: *.ssp.dialog.net.pl 15.05.09, 18:23
      Nie mieszaj w to polityki i terrorystow.
    • redaktorpajacewicz Nocne zwiedzanie wszystkiego (nawet IPN)z SSAWKĄ 15.05.09, 20:01
      Pan Ssawka, rednacz (albo raczej redneck:) i jego "seanse
      nienawiści",ataki na IPN są zastanawiające!Coż tam może takiego
      jeszcze być!?co budzi w Panu taki niepokój/emocje??Czyżby tam coś
      jeszcze ciekawego było?...
      • niestaly_czytelnik Byłem dzisiaj w IPN. 16.05.09, 23:42
        Redaktorze pacewicz, komentarze ssawków i innych frustratów należy
        olewać podobnie, jak wyrzuca się dodatki reklamowe dodawane do gazet.

        Byłem dziś w IPN na Sołtysowickiej - świetna sprawa, pracownicy
        opowiadali o przechowywanych zbiorach, instruowali jak można uzyskać
        dostęp do danych i do jakich danych, wreszcie pokazano wnętrza
        archiwum z szafami jezdnymi - 9,5 kilometra regałów w dawnej sali
        kinowej jednostki wojsk radzieckich. No i oczywiście były podarki -
        świetnie wydana literatura, kolorowe kopie przykładowych zbiorów.

        A redaktor Ssawka pewnie ma się czego bać - w szafach jezdnych
        zgromadzone są np. wnioski paszportowe wszystkich obywateli Dolnego
        Śląska i Opolszczyzny.



    • Gość: lesiop Re: Wrocławska Noc Muzeów zacznie się już o 16 IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 15.05.09, 22:35
      Te, mamuśka, gdzie masz wciśnięte te jaja i przez kogo?

      Prdolić dwulicowość beżowych!
      • Gość: dfghdfhdfh Re: Wrocławska Noc Muzeów zacznie się już o 16 IP: *.e-wro.net.pl 15.05.09, 23:03
        wyborcza się śmieje z IPNu bo sra w gacie. U nich w redakcji 50% to TW a drugie
        50% to pedofile (słynna afera sprzed 4 lat sprytnie tuszowana). W Warszawie
        można zwiedzać tarac w Pałacu kultrury albo przejechać się autobusem i nikt sie
        nie burzy ze to nie muzealne.
        Walić Wyborczą i debili tam pismakujących. Banda degeneratów co piją wódke z
        Kiszczakiem.
    • juszatek Wrocławska Noc Muzeów zacznie się już o 16 16.05.09, 10:38
      Ciekawe co pan redaktor Sawka ma do ukrycia? Pewnie teczkę w IPN, sądząc po tym
      ataku histerii...
    • allspice Nocne zwiedzanie wszystkiego (nawet IPN) 16.05.09, 14:07
      teczki na stół...
    • Gość: gosc Na jedną modłę IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 16.05.09, 20:49
      Zamiast się cieszyć, że coraz więcej instytucji włącza się w tą
      fajną imprezę to wszędzie wyborcza wietrzy podstep i knowania...
    • Gość: dw112 Wrocławska Noc Muzeów zacznie się już o 16 IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 17.05.09, 16:27
      Chcialem wejść do Ratusza o 23:20 i mnie nie wpuszczono.
      Policianci powiedzieli że już koniec zwiedzania.
      Tego dnia była piękna pogoda, mnóstwo ludzi w Rynku, knajpy pełne,
      po prostu cudownie,miasto tętniące życiem
      i dlaczego w takiej sytuacji nie można dostosować godzin zwiedzania
      do sytuacji,
      dlaczego nie może być elastyczniej, jak w knajpach...do ostatniego
      gościa.., dlaczego dla urzędników noc kończy się po 23ciej?
      Panie Łagiewski, dlaczego?
      czy Wy po prostu nie lubicie tych wszystkich zwiedzajacych
      • Gość: joanna Re: Wrocławska Noc Muzeów zacznie się już o 16 IP: 212.160.99.* 18.05.09, 10:13
        Brawo Panie Sawka, nie ma to jak dziennikarski obiektywizm, a la
        wyborcza... A pofatygował się Pan chociaż do tego IPN - u, żeby
        zobaczyć co pracownicy przygotowali?
Inne wątki na temat:

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka