mamuska-z-jajami
15.05.09, 15:50
o 16tej warto we Wrocławiu odwiedzić kawiarnię Falanster na ul Św Antoniego 23
gdzie naoczny świadek ataków na Strefę Gazy zaprezentuje zdjęcia i film z tego
miejsca.
Info jest tu:
https://forum.gazeta.pl/forum/72,2.html?f=72&w=95211296&a=95211296
a pozniej do Muzeum... daleko nie bedzie