Dodaj do ulubionych

adsl w dialogu

IP: *.wroclaw.dialog.net.pl 16.12.03, 20:20
czy ktos ma juz adsl w dialogu? jak macie napiszcie jak sie sprawuje i w
jakich rejonach miasta jest juz dostepne.
Obserwuj wątek

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka