Gość: beacia IP: *.wroclaw.dialog.net.pl 16.12.03, 20:20 czy ktos ma juz adsl w dialogu? jak macie napiszcie jak sie sprawuje i w jakich rejonach miasta jest juz dostepne. Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj