last_badkasienka 10.07.09, 07:39 Która nauka jazdy we Wrocławiu jest najlepsza? prosze o pomoc w wyborze szkoły.pozdrawiam Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
membrum_virile Re: prawo jazdy 10.07.09, 07:57 Zacytuję ci Terencjusza: quod homines, tot sententiae - ilu ludzi, tyleż opinii. Każda szkoła ma kursantów zadowolonych i rozeźlonych. Zazwyczaj jednak ten, kto otrzymał od Boga talent i nie zmarnował go, lecz pomnożył, ucząc się pilnie, zdaje celującą każdy egzamin. Do jakiejkolwiek szkoły by nie poszedł, chwalił ją będzie, pozytywnym wynikiem rozanielony. Każdy ten zaś, kto iskry bożej pozbawiony jest, choćby do najlepszej z pozoru szkoły trafił, nauka ciężku jak po grudzię szła mu będzie , w efekcie błędów narobi i obwiniał wszystkich będzie, z wyjątkiem samego siebie. A tak na marginesie, to doradzam zajrzeć tutaj oto: www.google.com/search?q=ranking+szk%C3%B3%C5%82+jazdy+wroc%C5% 82aw&rls=com.microsoft:pl:IE-SearchBox&ie=UTF-8&oe=UTF- 8&sourceid=ie7&rlz=1I7GZHZ Odpowiedz Link Zgłoś
membrum_virile Re: prawo jazdy 10.07.09, 07:59 Za długi link, hihihihi. Wpisz zatem w googla frazę "ranking szkół jazdy Wrocław" i kliknij "enter". Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: biskupinka Re: prawo jazdy IP: *.lanet.net.pl 10.07.09, 15:48 Polecam Ci szkolke kursant na samej ziebickiej,w strefie,duza zdawalnosc a szczegolnie polecam do jazd bartka-fachowiec. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: qa Re: prawo jazdy IP: *.media4.pl 10.07.09, 19:39 Po co zakladasz kolejny taki sam watek ? ehhh Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: AnAstAzjA Re: prawo jazdy IP: *.connecta.pl 11.07.09, 13:44 forum.gazeta.pl/forum/w,72,97666607,97666607,nauka_jazdy_jaka_polecacie_.html Odpowiedz Link Zgłoś