Dodaj do ulubionych

prawo jazdy

10.07.09, 07:39
Która nauka jazdy we Wrocławiu jest najlepsza? prosze o pomoc w wyborze
szkoły.pozdrawiam
Obserwuj wątek
    • membrum_virile Re: prawo jazdy 10.07.09, 07:57
      Zacytuję ci Terencjusza:
      quod homines, tot sententiae - ilu ludzi, tyleż opinii.
      Każda szkoła ma kursantów zadowolonych i rozeźlonych.
      Zazwyczaj jednak ten, kto otrzymał od Boga talent i nie zmarnował
      go, lecz pomnożył, ucząc się pilnie, zdaje celującą każdy egzamin.
      Do jakiejkolwiek szkoły by nie poszedł, chwalił ją będzie,
      pozytywnym wynikiem rozanielony.
      Każdy ten zaś, kto iskry bożej pozbawiony jest, choćby do najlepszej
      z pozoru szkoły trafił, nauka ciężku jak po grudzię szła mu będzie ,
      w efekcie błędów narobi i obwiniał wszystkich będzie, z wyjątkiem
      samego siebie.
      A tak na marginesie, to doradzam zajrzeć tutaj oto:
      www.google.com/search?q=ranking+szk%C3%B3%C5%82+jazdy+wroc%C5%
      82aw&rls=com.microsoft:pl:IE-SearchBox&ie=UTF-8&oe=UTF-
      8&sourceid=ie7&rlz=1I7GZHZ
      • membrum_virile Re: prawo jazdy 10.07.09, 07:59
        Za długi link, hihihihi.
        Wpisz zatem w googla frazę "ranking szkół jazdy Wrocław" i
        kliknij "enter".
        • Gość: biskupinka Re: prawo jazdy IP: *.lanet.net.pl 10.07.09, 15:48

          Polecam Ci szkolke kursant na samej ziebickiej,w strefie,duza
          zdawalnosc a szczegolnie polecam do jazd bartka-fachowiec.
          • Gość: qa Re: prawo jazdy IP: *.media4.pl 10.07.09, 19:39
            Po co zakladasz kolejny taki sam watek ?

            ehhh
    • Gość: AnAstAzjA Re: prawo jazdy IP: *.connecta.pl 11.07.09, 13:44
      forum.gazeta.pl/forum/w,72,97666607,97666607,nauka_jazdy_jaka_polecacie_.html

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka