jasiek777
22.12.03, 23:16
Oddanie do ruchu kawałka ulicy Milenijnej, Pilczyckiej, czy jakkolwiek sie
ona nazywa, nastapilo juz jakis czas temu. Tymczasem na Wejherowskiej/ róg
Popowickiej nadal nie za bardzo wiadomo jak jeździć; chodzi o to, że podczas
budowy byly tam 2 pasy do świateł i jeden w przeciwnym kierunku, teraz jest
po jednym w każdym kierunku. Niestety nadal zdaża się, że kierowcy nie
widząc oznakowania jadą chodnikiem. Co więcej ,wspominany juz kiedyś na
forum, przystanek 126 i 128 jest nadal przesunięty kilkadziesiąt metrów w
głąb Wejherowskiej. Może wreszcie ktoś to poprawi??