Dodaj do ulubionych

geodeta w UK

IP: *.internetdsl.tpnet.pl 23.08.04, 12:03
prosze o jakies info na temat pracy geodety (po studium geodezyjnym) w UK
moze ktos pracuje jako geodeta lub w takiej firmie i moze sie podzielic info
pozdrawiam
Obserwuj wątek
    • Gość: skandynaw Re: geodeta w UK IP: 193.4.174.* 25.08.04, 12:50
      Nie mam pojecia podobnie jak i Ty jakie maja wymagania. Ja jestem z kolei inz z
      5 letnim doswiadczeniem na Islandii i tez zamierzam sie przeniesc do UK.
      Starczy juz tez izolacji i 350km na Grenlandie... Mysle ze najlepiej wystosowac
      zapytanie do RICS (Royal Institute of Chartered Surveyors). Oni raczej
      najpredzej dadza nam odpowiedz odnosnie naszego zawodu. Pozdrowionka
            • Gość: skandynaw Re: geodeta w UK IP: 193.4.174.* 29.08.04, 18:27
              Hejka Ania,
              Dziekuje bardzo na namiar. Wypadlem zupelnie z obiegu, nie wiem co w trawie
              piszczy na polskim rynku geodezyjnym, ale wiem tyle ze nasycenie rynku jest tak
              wielkie ze raczej o pracy mozna zapomniec. Dlatego tez mysle o innym kraju
              (Islandii mam juz dosc, nie chodzi o prace raczej o zycie codzienne- kompletnie
              nic do roboty :/ i ogrooomna izolacja). Nie wiesz jak wyglada sprawa
              uznawalnosci naszych dyplomow w UK? Probowalem znalesc cos w geodezja.net ale
              jestem chyba na etapie analfabetyzmu wtornego. Tutaj raz juz ta procedure
              przechodzilem wiem moge opierac sie tez na dokumentach islandzkich ale wiadomo,
              liczy sie caloksztalt.... Bylbym wdzieczny za wszelkie mozliwe informacje (RICS
              i tak mam zamiar pomeczyc rowniez :D )
              • Gość: ania Re: geodeta w UK IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 29.08.04, 22:48
                Witaj :)
                O zatrudnieniu w geodezji w krajach uni europejsiej byly artykuly w
                miesieczniku "geodeta" ktory ma wzoja stronke w sieci
                www.magazyn.geodeta.pl/ A oto link odnosnie geodezji w UK
                www.atomnet.pl/~geodeta/2003/102text2.htm
                Mam nadzieje ze znajdziesz tam jakies cenne informacje.
                Pozdrawiam i zycze powodzenia w pracy :)

Przyszla geodetka ;)
                • Gość: skandynaw Re: geodeta w UK IP: 193.4.174.* 31.08.04, 10:29
                  Czesc Ania, Dzieki za wszelkie informacje... widze ze znowu bedzie papierkowa
                  zabawa z RICS... Gosh, jak ja to kocham :(. Sorki, ze nie odpisalem od razu ale
                  bylem na pomiarach i walczylem z badziwiastym sygnalem i sztormowym wiatrem....
                  i znowu musze jechac tyczyc na nowo. Na jakiej uczelni jestes i jak podoba Ci
                  sie to co studiujesz... Oj bedziesz jeszcze klela na swoj zawod tkwiac na
                  srodku pustkowia w ulewnym deszczu i porwistym wietrze... hihihihi.
                  Pozdrowionka z Reykjaviku
                  • Gość: ania Re: geodeta w UK IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 31.08.04, 23:08
                    Hey:)
                    Jestem pełna podziwu że masz chęć tak zwiedzać świat :D To gdzie po Anglii
                    uderzasz? :D Planujesz zmienić kontynent i klimacik haha Jakaś Afryka
                    Australia ? :))) Może fakultecik z turystyki dorobisz :D
                    Ja sobie na radzie studiuje spokojnie na Polibudzie Warszawskiej czasem
                    spokojny żywot czasem mniej spokojny teraz mam kampanię wrześniową i nie jest
                    za spokojnie :) Bede walczyć z fotką i satelitarną w przyszłym tygodniu. Chyba
                    za wiele studiowałam zamiast się uczyć.
                    I nie strasz mnie tym że bede kląć na mój przyszły zawód :P Ja teraz potrzebuje
                    motywacji a zjawiska meteorologiczne mnie przerażają. Dopiero w tym roku bede
                    wybierać specjalizacje i pojde przez nie chyba na kartografie. Jak mnie przyjmą
                    na karto ;) jak nie to bede biegać z sygnałem podczas deszczu i klać hahaha
                    Podoba mi się że tak sobie zwiedzasz ja wsumie też mam czasem ochote gdzeiś
                    jechać pozwiedzać i mieć ciekawe wrażenia tylko na razie mnie szkoła trzyma.
                    Kurcze rozpisałam się Upsss ja zwykle sporo gadam. Głupio mi prywatne gadki
                    wtracać na forum ale fajnie spotkać geodete an forum. Kurcze próbowałam Ci
                    wysłac meial ale mi cos nie poszlo ja jestem lewa jeśli chodzi o kompy. Napisz
                    moze coś na mojego meila ann_le@gazeta.pl Cchiałabym się spytać coś odnośnei
                    tego okropnego zawodu geodety jak to wygląda u Ciebie hahaha
                    Pozdrawiam
                    Anka

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka