myszka243 27.04.05, 17:51 kolor czerwony,rocznik 1995,w dobrym stanie.Nowe fotele i opony. Cena 2200zł, Oc opłacone do 2006r.Elegant. Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
larlik Re: Sprzedam Fiata 126p 27.04.05, 19:20 Jestem zainteresowana, masz moze jakies fotki? ODP na maila: larlik@wp.pl Odpowiedz Link Zgłoś