Dodaj do ulubionych

Sprzedam Fiata 126p

27.04.05, 17:51
kolor czerwony,rocznik 1995,w dobrym stanie.Nowe fotele i opony. Cena 2200zł,
Oc opłacone do 2006r.Elegant.
Obserwuj wątek
    • larlik Re: Sprzedam Fiata 126p 27.04.05, 19:20
      Jestem zainteresowana, masz moze jakies fotki?
      ODP na maila: larlik@wp.pl
    • myszka243 Re: Sprzedam Fiata 126p 29.04.05, 17:40
      odpisałam ci na maila :-)

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka