05.09.07, 08:57
Poszukuję osoby do nauki angielskiego dla 11 letniego chłopca w domu
okolice Prądnika Czerwonego.
Obserwuj wątek
    • kuba.peerelski Re: Angielski 05.09.07, 09:45
      no dobrze, ale w ktorej wersji? komputerowy, Queen English, cockney,
      American, Kiwi...?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka