Forum   menedżerowie

menedżerowie

(56 wyników)
 • Trudno to będzie udowodnić w sądzie, chociaz ciekawa może być analiza jaki odsetek klientów caspara rekrutuje się spośród klientów BZWBK. Zawsze można jednak powiedzieć że klient poszedł za zarządzającym. Taki Alior wystartował na podobnej zasadzie podebrania stałych klientów przez accountów. To było podstawow założenie ich działania. A czy ktokolwiek słyszał żeby któs chciał podać ich do sądu?
 • bezsensownie wysokie wynagrodzenia dla tych partaczy. Gospodarka wolnorynkowa tu nawala.
 • Szanowna redakcjo, zmuś żesz w końcu swoich dziennikarzy do choćby minimalnego weryfikowania serwownych przez nich tekstów pod kątem elemenetarnej zgodności z a) prawem - definicja prokury, b) rzeczywistością - "potężny menedżer". Ostatecznie Redakcjo Ty firmujesz ten bełkot. O ile w przyp. a) wystarczyłoby sporzeć w KC, o tyle b) jest oczywiście sprawa ocenną. Skoro jednak w ocenie autora człowiek ów jest "potężny", a jego odejście warte jest zauważenia w prasie ogólnopolskie...
 • "Jednak 82 procent tych, którzy obijają się w pracy, twierdzi, że dawaliby z siebie więcej, gdyby wiedzieli, że ich praca chroni firmę przed skutkami kryzysu." Jasne. Przynajmniej zdają sobie sprawę, że są w firmie niczym wrzód na du.pie i piąte koło u wozu.
 • Właśnie, a w ramach oszczędności trzeba będzie zrezygnować z wykladzików profesora, na których od 15 lat powtarza to samo za ciężkie pieniądze. Oderwane od przydatności. Hurrrraaaa!
 • mlodzi.app.org.pl
 • No to po co ta gadanina o liniowym?
 • Polskie banki płaczą, że mają kiepskie wyniki za IV kwartał, ale sami sobie są winni. Zarabiają głównie na kredytach, jak ich nie udzielają to nie ma i zarobku. Jak ich nie udzielają to nie jest też potrzeban rozbudowana sieć oddziałów, stąd zwolnienia w Kredyt Banku... A dodatkowo - wyżej niż państwowe obligacje - wyciągają kasę z rynku na lokaty, aby ją potem przelać do własnych central, które wspomagają własną, a nie polską gospodarkę...
 • trzeba byc niezlym debilem, zeby inwestowac we francji - same smierdzace lenie z geba pelna roszczeniowych frazesow. Jeszcze sie to kula, bo swego czasu ograbili kolenie ile sie dalo, ale kolejne pokolenia przezarly juz wszystko - teraz czekaja ich juz tylko strajki, ktore nie przyniosa zadnych efektow. Na szczescie nie jest to juz zadne mocarstwo, a i do wojaczki nie nadaja sie w ogole. Beda wiec dalej gnic w tym swoim syfie w dodatku z masa rownie nierobotnych imigrantow na glowie.
 • Toyota płaci swym managerom 14x mniej niż amerykańskie koncerny, a sama jedna ma lepsze wyniki niż WSZYSTKIE 3 US-koncerny razem wzięte..... Ford tonie, robi niebotyczne minusy, ale płaci nie jak Japończycy 2 mln dol. a 28 mln. Płaci szerokim gestem za udane zatapianie. "Wybitni, niezastąpieni fachowcy" nieźe zdążą się jeszcze obłowić, zanim prowadzone przez nich amerykańskie okręty flagowe motoryzacji zrobią całkiem bul, bul, bul... Chory, slepiony i ogłupiały chciwością ni...
 • buhahahaha! A strata BPH w II kwartale to 140 mln złotych. Dajcie im podwyżki bo za takie śmieszne pieniądze to kiepsko jak widać pracują.
 • Managerowie sa zadowoleni bo mogą pomiatać pracownikami. Gdyby sytuacja na rynku pracy była inna,gdyby musieli płacić uczciwie,zatrudniac,traktować ludzi jak ludzi a nie jak narzedzia do pracy i wreszcie nauczyć się zarządzania personelem a nie tylko zwalniania bo "za brama czeka dwudziestu na jedno miejsce"-byliby zrozpaczeni. Dla nich lepiej by było,gdyby kryzys trwał wiecznie.
 • wow!!!
 • "chmurami obliczeniowymi" :D
 • Koncerny paliwowe,banki,energetyka.....tam warto pracować i specjalnie nie przemęczajac się trzepać kasiorę.Nawet jak jest jakaś "ustawa kominowa" to się za poradą własnych prawników znajdzie obejście,bo swoje wziąć trzeba za tę "harówkę".Większość Polaków po 1500 zł netto na twarz i zapieprzajcie,a jak nie ,to na Wasze miejsce znajdą sie natychmiast inni,jeżeli nie z Polski to np.z Ukrainy,Białorusi,Chin,Pakistanu itp.
 • No i bardzo dobrze. Milionerzy powinni płacić podatki a nie tylko biedacy.
Pokaż wątki z forum:

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nie pamiętasz hasła lub ?