14 wyników w czasie 105 ms
Sortowanie wyników: wg trafności wg daty

Re: Świętego Marcina - na stół rogal i gęsina

faraonów i patronem władzy królewskiej. Mimo tak ważnych funkcji boga długo nie miał własnego miejsca kultu. Pojawiał się jednak w przedstawieniach na ścianach innych świątyń. Dopiero faraon Amazis (Ahmose II) z XXVI dynastii wzniósł w Dżedecie kaplicę dla Geba.

Re: mac czy pc?

Nie wiem czy mam to w Macu ale z pewnością mam to w Amazis.Net gdy kupię płatną dystrybucję Mandrivy za 79zł czyli 1/10 ceny Windy w boxie. ------------------- Jak schudnąć?..

Re: Mandriva PP 2007

ja dostałem materialnie krążek CD z nowym PP Mandriva 2007 z firmy Amazis - bo kupiłem u nich PP2006 i taka była oferta, że kupując PP 2006 otrzymuje sie później (czyli teraz) PP 2007. co widziałem w sklepach - to jest juz Mandriva 2007 Official wydana przez easyLinux za 25 zł. nie wiem czy

Re: Jaka dystrybucja do domowego uzytku?

przez firme Amazis jest kolosalna (ilośc pakietów, java itp.) - znam to z doświadczenia. raz kupiłem PowerPacka i nie narzekałem, za mniej niż 100 zł miałem KOMPLETNY system, od a do zet. Auroxa bym nie kupował...

Re: Moze

wszelkie krytyczne uwagi komentowane są przez polskich dystrybutorów Mandrivy (firma Amazis) stwierdzeniem mniej więcej tej treści: "Proszę pamiętać, że Mandriwa jest edycją eksperymentalną i ma niedoskonałości..." trafisz na jakiś minus Mandrivy i zrazisz się do linuxa - a w MDK 10.1 tych minusów jest

Re: Szczęśliwy koniec

nieprzewidziany problem,po instalacji Auroksa sprawa się jednak rozwiązała i nie dochodziłem już przyczyn. Chętnie sprawdziłbym nowego MDK PowerPack ale jego cena oscyluje wokól 160 zł.Na stronce Amazis niczego taniego nie znalazłem.Nawet wersji 10.0.Wolałbym wersję pudełkową ale zainwestuję chyba w związku z

Re: Szczęśliwy koniec

: MDK i Fedora to są cudowne Linuxy, z tym że MDK to jest luksus dla debiutantów: wszystko się tam robi łatwo. a przesiadka na MDK dzis może miec pewien sens, bowiem można za żadne właściwie pieniądze kupić MDK 10.0 PowerPack, wyprzedawany przez firmę Amazis (35 zł); ja za takiego Power

Re: Mandrake 10.1 PP za 190 zł!

korzystałem z tej "pomocy technicznej" mandraka (amazis) - wierz mi, nie ma za czym tęsknić (choc panowie są uprzejmi i mili); to nie wygląda tak, że jak zgłosisz problem, w krótkim czasie masz rozwiązanie, bynajmniej (mnie się zdarzyło czekać 2 tygodnie na reakcję) i ta "bezpłatność" bywa

Re: Jakie są różnice pomiędzy dystrybucjami?

drugiej płycie - dodanej do podstawowej płyty z MDK przez polskiego dystrybutora, firmę Amazis; moja córka korzysta z dołączonego do MDK 10 PP Kadu - i widzę, że działa jak należy). jeśli kupisz wersję pudełkową, to ona jest Twoja - i na TWOICH komputerach możesz ją instalować; jeśli firma kupi - to może

Re: Lycoris - nic mi nie wychodzi..... :(

(wielostronna); jeśli ktos nie używa gier pisanych wyłącznie na windows - to ma system doskonały, bez konieczności instalowania dziesiątków dodatkowego oprogramowania, jak w windows - bo w Mandrake to wszystko jest od razu!( za 1/5 ceny windowsa + 30 dni wsparcia technicznego od firmy Amazis - od nich

Re: MDK 10 PowerPack

kell99 napisał: > 100zl?! chwile, kupiles wersje community, czyli taka z ktorej mandrake nie > dostanie zlamanego grosza, a wszystko pujdzie w lapy jakichs "rozprowadzaczy".. > . :( kupiłem power pack w ofercie amazis to własnie 89 zł + transport tak więc MDK coś tam ode mnie