306 wyników w czasie 91 ms
Sortowanie wyników: wg trafności wg daty

Jerzyk (Apus apus) (początek wątku)

Jerzyk to GENIUSZ latania i akrobacji. Akrobacje na pokazach lotniczych to jedynie namiastka wzorowana na tym, co robią jerzyki. Ten ptak wie, że jest NAJLEPSZY w lataniu. On się bawi lataniem. On się delektuje lataniem. Ten ptak ma w sobie boski pierwiastek.

Basia APUS

w kazdej większej firmie informatycznej mającej dział ds samorządów - ustawia się przetargi - pisze się wnioski pod srodki unijne dla danego samorzadu a potem pisze się specyfikacje przetargu i go ustawia pod siebie - potem robi się fikcyjne umowy na doradców zewnętrznych projektu - dla podstawionyc

Re: Apus

-- Ada 2007 Malwina 2009 poduchy worki...

Re: apus_net

Kto podszywa się pod michę mając kompa apus - net, niech umyje swoją kichę bo zgwałcony będzie wnet!:-)

APUS - co sądzicie? (początek wątku)

chcę zainstalować internet , zastanawiam się nad w/w firmą. proszę o opinie : 1. wielki minus - koszty instalacji. 2. ???????????? - obsługa itd. dziękuję.

Re: APUS - co sądzicie?

Nie ma sprawy. Program AVAST jest darmowy w wersji HOME (domowej. Wpisz hasło w wyszukiwarkę i zaintaluj tę wersję domową. Instalacja jest bardzo prosta. Powodzenia. Pozdrawiam, T.

apus -net pl

Jest wyjątkowo tolerancyjny.Wszystko mu pasuje.Oprócz wychwalania pod niebiosy grzeszków Platformy Obywatelskiej lol.

Re: Tajne służby zaczną grzebać w częstochowskich

: forum.gazeta.pl/forum/w,55,51104270,145711702,Re_Dziekujemy_za_czyszczenie_postow_Trola_Storim.html W atek zalozony lat temu przez faceta ktory trollujac pisze sam do siebie. Poniewaz nie potrafisz selekcjonowac inf zamieszczam: Re: Dziękujemy za czyszczenie postów Trola StorimIP: *.apus-net.pl Gość: Pako 28.10.06, 22:51 Odpowiedz Sam sobie podbijasz? Pogięło cię, czy

temat bumerang.... Apus-Net (początek wątku)

Od początku do samego końca problemy... Rozwiązałam umowę z firma Pana Piotra... a raczej jego zdaniem zerwałam.. i teraz mnie sądem straszy... Co robić? Udało się komuś z tego interesu z p. Piotrem wyjść "cało"? Gdzie szukać pomocy...??

Re: temat bumerang.... Apus-Net

Napisz kilka pisemek, wyslij poleconym, powolaj się na paragrafy, zadzwoń do nich kilka razy - ja mam z nimi juz spokoj i zapomnialem co to są telefony do admina jak siec nie dziala - zdazy mi się może z raz na rok jak gdzieś prąd wyłączą :) -- Si Vis Pacem, Para Bellum

apus czy pisowe apsik

czyli klaps historii dla tej części narodu, co cierpi naamnezję!

"Apus Dei w adwracie" :(

szkoda, tak pięknie mówił "sz" "cz" "c" "dz". Jak ksiądz :( -- www.zmilosciserc.pl/donate.php

Re: APUS-NET Problemowy Internet

Czy prosił Pan o pomoc lub zgłaszał opisany powyżej problem wcześniej? Jeżeli tak a nasi serwisanci nie potrafili Panu pomóc, to bardzo proszę o e-mail na adres biuro@apus-net.pl i podanie w nim Pana danych wraz z aktualnym numerem telefonu, a osobiście do Pana oddzwonię i zajmę się

Re: APUS-NET Problemowy Internet

obsługi przez naszego pracownika) bardzo proszę o e- mail na adres biuro@apus-net.pl z taką informacją. Z pewnością uda się rozwiązać wtedy Państwa problem, a jeżeli kłopot będzie dotyczył naszych pracowników i będzie się powtarzał, wówczas tacy pracownicy zostaną zwolnieni. Z poważaniem

1 2 3 4 5 6