Dodaj do ulubionych

ogłaszam konkurs na....

16.08.10, 12:10
imię dla naszego psa. Rasa whippet. W hodowli nazwano go Wilhelm Tell Lazarus
- no jak dla mnie przegięcie w codziennym użyciu :-). Nie chce żadnych
Szarików, Puszków i Kulek. Wymyślcie cosik oryginalnego ale nie aż tak. U mnie
normalnie ciemna dziura jeśli chodzi o pomysły, a Mateusz wymyślił "lornetka" :-)
Obserwuj wątek
    • lee_a Re: ogłaszam konkurs na.... 16.08.10, 12:14
      Może Willy? A z takich, które zawsze chodzą mi po głowie jak mam wymyślać imię
      dla psa to: Korek, Guzik i Cookie.
    • monikaj21 Re: ogłaszam konkurs na.... 16.08.10, 12:18
      Chyba nie da się wymyślić imienia dla cudzego psa tak jak dla cudzego dziecka :)
      Mój ewentualny pies z bliżej nieokreślonej przyszłości ma szansę nazywać się
      Gunther - to na cześć mojego ulubionego serialu :)
      • leluchow1 Re: ogłaszam konkurs na.... 16.08.10, 12:19
        To może ja na niego zacznę wołać Dr House? :-)
        • monikaj21 Re: ogłaszam konkurs na.... 16.08.10, 12:22
          Ja wybrałam drugoplanowego bohatera żeby nie było takie oczywiste, to może
          Wilson albo Foreman ;)
    • azi81 Re: ogłaszam konkurs na.... 16.08.10, 12:49
      DANDYS
    • wyczyny Re: ogłaszam konkurs na.... 16.08.10, 14:33
      moze Echo, Kamyk, Bursztyn, Lazur, Opal czy cos innego z biżuterii :-)
      • lilka.k Re: ogłaszam konkurs na.... 16.08.10, 14:48
        Albo cos z przyprawami, takie imienia to moja slabosc ;)
        Szafran, Bazyl, Kminek? hehe
        • lilka.k Re: ogłaszam konkurs na.... 16.08.10, 14:48
          mialo byc "imiona" oczywiscie ;)
    • asiak_83 Re: ogłaszam konkurs na.... 16.08.10, 14:57
      Whippety są dośc wysokie i chude, jeśli dobrze kojarzę? To może
      Szczypior - idąc tropem kulinarnym :) Bazyl też fajnie, albo Badyl :D
      • iki2007 Re: ogłaszam konkurs na.... 16.08.10, 15:08
        Baffi
    • azi77 Re: ogłaszam konkurs na.... 16.08.10, 15:27
      Daffi
      Horton
      Holi
      • pabia_a Re: ogłaszam konkurs na.... 16.08.10, 15:37
        Diego
        • lilka.k Re: ogłaszam konkurs na.... 16.08.10, 15:39
          Diego? Jak z serialu brazylijskiego, hehe :)
          • leluchow1 Re: ogłaszam konkurs na.... 17.08.10, 07:01
            Szafran mi się podoba :-) nie wiem tylko co na to reszta rodziny
            • lilka.k Re: ogłaszam konkurs na.... 17.08.10, 08:03
              o, moze wygram konkurs ;)
              • asiak_83 Re: ogłaszam konkurs na.... 17.08.10, 09:59
                Lilka, zbliżasz się do mety :)))

                A co do Diega - znajomi tak nazwali swojego syna :) Diego
                Franciszek - jak dla mnie masakra jakaś :D
                • lilka.k Re: ogłaszam konkurs na.... 17.08.10, 10:00
                  o rany, biedne dziecko.
                  • malea1 Re: ogłaszam konkurs na.... 17.08.10, 10:14
                    A możę: Boss, Capone, Elmo albo de beściak: Fajrant hihihi
                • shemreolin Re: ogłaszam konkurs na.... 25.08.10, 14:07
                  No ale Zorro to on może odgrywać na dziecięcych balach przebierańców. :P
    • cui Re: ogłaszam konkurs na.... 17.08.10, 10:27
      Ja też lubię ponure imiona dla zwierzaków :D Brzmiące groźnie, zwłaszcza, jeśli
      ich posiadacz jest na przykład... ratlerkiem :D
      Moi rodzice mają dwie suki - owczarki niemieckie. Jest więc Koka i Hera. Jak to
      mówią moi znajomi - psy z kartelu narkotykowego :)
      • leluchow1 Re: ogłaszam konkurs na.... 17.08.10, 10:32
        Znajomi mają grzywacza chińskiego - Pudziana :-)
        • olcia.kaktus Dizel 19.08.10, 14:41

    • atenette Re: ogłaszam konkurs na.... 17.08.10, 10:31
      Miałam kiedyś suczkę o imieniu "Szekla", więc może Szekiel, albo Szakiel?
      A z innych: Snoopy, Toffi, Karmel?
      • zuzaze_78 Re: ogłaszam konkurs na.... 17.08.10, 10:33
        A dla mnie Wilhelm - po prostu Wilhelm, brzmi super :)
        • malea1 leluchow1 wybrałaś imię?? 19.08.10, 14:09
          • dmgr Re: leluchow1 wybrałaś imię?? 19.08.10, 14:13
            No i jak właśnie wybraliście już? Ja obstawiam Housa, dr Housa, fajnie to brzmi
            jak się woła do psa.
    • ajila32 Re: Apus 19.08.10, 14:21

    • lipiec_2007 Re: ogłaszam konkurs na.... 19.08.10, 14:44
      Poker, Loozik, Yoozef, Marlon, Makaron
    • nasturcja-easy Re: ogłaszam konkurs na.... 25.08.10, 13:50
      też mam whippeta :) imie PRECEL sie spodoba?
Inne wątki na temat:

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka