leluchow1
16.08.10, 12:10
imię dla naszego psa. Rasa whippet. W hodowli nazwano go Wilhelm Tell Lazarus
- no jak dla mnie przegięcie w codziennym użyciu :-). Nie chce żadnych
Szarików, Puszków i Kulek. Wymyślcie cosik oryginalnego ale nie aż tak. U mnie
normalnie ciemna dziura jeśli chodzi o pomysły, a Mateusz wymyślił "lornetka" :-)