Kiedyś byłem w Rzymie i w Weronie - wrzucam tamtejsze obydwie areny. Koloseum bardziej znane choć gorzej zachowane niż Arena w Weronie. Można te budowle również nazywać amfiteatrami dlatego też proponuję podpinać pod ten wątek ładne , starożytne amfiteatry i areny (jak zwał tak zwał
Najstarsza i jedna z najważniejszych aren corridy w Hiszpanii. -- ------------------- Album do głosowania: fotoforum.gazeta.pl/72,2,35,37898630.html
PGE Arena, Pepsi Arena, Arena Kielc, Dialog Arena, grunt to oryginalne, swojsko brzmiące nazwy.
nie ma pepsi areny to tylko wymysł koncernu iti...jest stadion Wojska Polskiego.
"Pani Janina rzeczywiscie powinna zająć jakieś stanowisko w sprawie" Mój post odnosił się jedynie do tego zdania. Możesz spokojnie wyciągnąć "mordę z kubła" :) i gadać do woli. > co chodzi ? I już mamy wodę z muzgu Całe szczęście, że nie z mózgu.
No to chyba nie trzeba zbyt dużej inteligencji, żeby stwierdzić, iż Arkadiusz Oziewicz i Dragan Galicia "plecieli", za intensywny trening w sztafecie "4x100". Jeśli taki był powód, to ja popieram Zarząd. Alkoholizm w piłce to plaga i trzeba z nią walczyć!
a co do tych piknikow to pomimo że młody jestem wolałbym dostać kase z tego socjalnego na rączkę a nie jakieś pseudo impry gdzie na drugi dzień wypominają ci jaki to nawalony byłeś i kogo przeleciałeś po pikniku:) Głupota!!!
skoro jestes mlody to chyba lubisz sie bawic? A na pikniku wlasnie jest okazja poznac blizej osoby z ktorymi sie pracuje i nietylko. Bo przeciez w pracy nie ma nawet kiedy porozmawiac bo zaraz jest:nie opier..... tylko szyj.A to co kto robi i ile wypije i.t.p.to niepowinno nikogo obchodzic. A pie..c
Gość portalu: vik napisał(a): > Nie jestem historykiem, więc nie zwracam uwagi na takie szczegóły jak długość > mieczy w "Gladiatorze", Nie zdzierżyłem dopiero jak cesarz wyszedł na arenę by stoczć walkę. To chyba jest nieścisłość historyczna, prawda?! A przede > wszystkim
Gość portalu: a napisał(a): > Gość portalu: vik napisał(a): > > > Nie jestem historykiem, więc nie zwracam uwagi na takie szczegóły jak dług > ość > > mieczy w "Gladiatorze", Nie zdzierżyłem dopiero jak cesarz wyszedł na aren > ę > by stoczć walkę. To
co sadzicie o postawie naszych pilkarzy w arenie? ja uwazam, ze zespol wypadl dobrze, to bylo pewne od poczatki, ze wygra. troche rzobudzil sie czajkowski. niezle przysiuda. jednak gwiazda bugiego chyba gasnie. szkoda. uwazam takze, ze swietny turniej rozegral wojcik. o norbim to szkoda gadac
fakt... duzo wieksze emocje bylo w czasie polfinalu z gieksa, trenerzy prawie sie pozabijali :). ale ogolnie bylo bardzo fajnie. pzdr vivacee
Sprawa turnieju halowego Czy ktoś co co może wie, czy do Areny maja przyjechać kibice GKSu albo Odry Wodzisław?
He, he, niedzielny kibic... Pierwszy mecz w 1983 r. Lech - GKS 0:0. Ale nie chodzi o licytowanie się, kto jest bardziej związany z Lechem, ale o to, że nie można tolerować jakichkolwiek przejawów odradzania się subkultury hools wokół Lecha. Żadnych ustawek , zdjęć z bijatyk, gloryfikowania tyc
aren't cannons - to nie działa to break down the first ice-creams - przełamywać pierwsze lody -- Nie warto przejmować sie życiem, w gruncie rzeczy i tak nikt nie wychodzi z niego żywy .... -- FORUM Matura_2005
Na arenie miedzynarodowej doping jest na porzadku dziennym, o czym swiadczy nawet uzywane slownictwo. Mowienie o kims, ze wpadl juz sugeruje, ze akurat tym razem mu sie nie udalo i zostal zlapany. Zeby ogladac czysty sport, to trzebaby ogladac amatorskie gimnazjady, parafiady albo
arenie międzynarodowej. Kara Kara jeszcze raz kara...