726 wyników w czasie 50 ms
Sortowanie wyników: wg trafności wg daty

asuzi

fajne ale drogie -- Iza mama Klaudiuszka (2007-07-02) i Alicji (2009-04-01) mój suwaczek mój suwaczek fotoforum.gazet

Re: asuzi

Jest suoer, ale nie wiem jeszcze jak dlugo bedzie mi sie wydawalo, ze dzieci nasze sa za male na pietrowe, nawet tez nisze ;). Ja to pewnie w pietrowym poloze w wieku 7 lat hehe

Asuzi

Dom musi być duży, masz rację. No i dobrze rozplanowany. Zrobiłabym spore modyfikacje w rzucie: 1. W wiatrołapie przy wejściu powinna być garderoba lub w ostateczności miejsce na szafę wnękową 2. Kuchnię zdecydowanie bym przeniosła bliżej wejścia 3. Kotłownię-pralnię spróbowałabym umieścić w

Re: marzenia prysły :(

nie martw sie asuzi. nie ma tego zlego, co by na dobre nie wyszlo. dom twoich marzen jeszcze na ciebie czeka. ja sluchalabym opinii fachowca. jesli twierdzi, ze za drogo, a z tak duzym kredytem mialabys problem, to odpusc. chyba ze sprzedajacy jest chetny do negocjacji.... 3, 10, 19, 27

asuzi

myslalam, ze jednak pojedziesz. -- ZUZA

Re: asuzi

To męczymy się we dwie. Ja od piątku i mam nadzieję że dzisiaj będzie w miarę. Nafaszerowałam się lekami no i teraz mnie żołądek boli i promieniuje do nerek, ale coś za coś. -- Zuzia (18.12.2001), Kornelia (07.07.2007)

Asuzi

Kochana, dzięki! Wybrałabym opcję 1. - tę z pasem, tylko proszę zrób coś dla mnie - zmierz całą szerokość tego paska zanim zaczyna się pas na brzuch i odległość od kroku do pasa na brzuch. Wiem, że podajesz szerokość tak jakby od frontu, ale będę wdzięczna za cały obwód. Z góry dziękuję! Buźka

Asuzi

ja mam tak jak Ty, z pamięci wymieniłabym góra 10 w tym swój :)he he.

Asuzi

A ceny jakie mają bo na stronie nie podają? -- Pozdrawiam Madzia Mama Klarci (26.03.2005r.) i Pawełka (05.07.2007r.) Klara mała łobuziara jest już starszą siostrą

Re: Asuzi

różnie ok. 30-40 zł. Zadzwoń i zapytaj dokładnie -- https://www.suwaczek.pl/cache/f84a6f325a.png https://www.suwaczek.pl/cache/6f437b14a9.png

asuzi (początek wątku)

czy moglabys sie do mnie odezwac albo na edytao@hotmail.com albo na gg 3473701 pilne -- Lena ma WRZESIEN 2009 pon., 13-12-2010 Forum: *** LIPIEC 2007 *** Wątek: asuzi Autor: blanka0

Re: asuzi

cześć. Izamig mi napisała że chcesz się ze mną skontaktować, niestety nie mam ostatnio czasu na forum w ogóle na nic. No ale jestem -- Zuzia 19.07.2007 śr., 15-12-2010 Forum: *** LIPIEC 2007 *** Wątek: Re: asuzi Autor: asuzi

asuzi

no wlasnie o to mi chodzi, kropka w kropke jak napisalas i nie chodzi mi o sasiadow, krewnych, znajomych, tylko dziadkow i nasze (moje i m. rodzenstwo z malzonkami). kurcze, dorosli ludzie, a prostych rzeczy nie da sie wytlumaczyc! -- Dawid, 19. 07. 2007r. --- home is where the heart is

asuzi

Przeraza, ale na poczatku ;) Jak juz wiesz, jak jest to zawsze mozna z tym cos zrobic no nie? ;) -- My home is my castle

asuzi

asuzi, powiedz z perspektywy czasu, jak Ci sie ten fotelik sprawuje?? no bo tez bije sie z myslami ktory kupic, czy ten ramatti jest w miare miekki, bo niektore foteliki jak macalam, pod tapicerka sa takie twarde, a my sporo jezdzimy w dluzsze trasy.. no i jeszcze powiedz plizz, czy ten fotelik

Re: asuzi

będę wracać do domu to zobacze czy da się z siedzenia kierowcy przesunąć, ale tak to łatwo, zajmuje trochę miejsca, ale jest dobrze zabudowany, więc bezpieczny dla naszych maluchów. Więcej napisze po pracy -- Zuzia

1 2 3 4 5 6