Dodaj do ulubionych

dziewczyny i lipczatka bawia sie w Sulejowie ...

07.06.08, 22:12
a my??? No wlasnie, co robicie dziewuszki?

Moje lipcowe szczescie spi sobie smacznie, a ja zamiast w Sulejowie
(chociaz M nawet zadeklarowal sie, ze nas zawiezie), siedze w ...
Kazimierzu! Zupelnie przez przypadek i w ostatniej chwili, ale nawet
fajnie tu :-) Popijam czerwone winko - moze chcecie sie dolaczyc?
Obserwuj wątek
    • domatorka.amatorka Re: dziewczyny i lipczatka bawia sie w Sulejowie 07.06.08, 22:19
      ja,ja też chce wina ale koniecznie słodkiego. posuń się troszkę to razem
      posiedzimy i pogadamy :-)
      • zumali Re: dziewczyny i lipczatka bawia sie w Sulejowie 07.06.08, 22:27
        Dobra - slodziutkie, czerwoniutkie - piiiichaaa :-) Mam ja tu nawet
        widoka na basen, ale plywac teraz nie bede raczej :-) A Ty co
        porabiasz w ten cieply sobotni wieczor przed kompem ha ?
    • domatorka.amatorka Re: dziewczyny i lipczatka bawia sie w Sulejowie 07.06.08, 22:38
      a ja się nuuudzę, dzieci śpią (wszystkie co do jednego), mąż mecz ogląda to se
      mogę łyknąć czerwonej słodkości :-)
      • asuzi Re: dziewczyny i lipczatka bawia sie w Sulejowie 07.06.08, 22:57
        ja miałam jechać, ale jak pisałam zatrułam się, :((, dziś już się
        czuję w miarę, ale nie odważyłam się jechać, cykor jestem, bałam się
        że może coś w drodzę się wydarzy. Obejrzeliśy mecz, mała śpii ja
        zaraz idę spąc.
        • zumali asuzi 07.06.08, 23:03
          myslalam, ze jednak pojedziesz.
          • asuzi Re: asuzi 07.06.08, 23:26
            bardzo chciała, ale jeszcz enie wróciłam do takiej formu żeby
            pojechać, tzn mój układ pokarmowy ;)
            • bobimax Re: asuzi 08.06.08, 07:49
              To męczymy się we dwie. Ja od piątku i mam nadzieję że dzisiaj
              będzie w miarę. Nafaszerowałam się lekami no i teraz mnie żołądek
              boli i promieniuje do nerek, ale coś za coś.
    • zumali Re: dziewczyny i lipczatka bawia sie w Sulejowie 07.06.08, 23:01
      No to milo mi, bo juz myslalam, ze bede sama dzis tu winkiem sie
      upajac ;) Ale i tak dziewczyny wroca z Sulejowa i ... satysfakcja
      gwarantowana, ze bez nich nudy na forum :D
    • domatorka.amatorka Re: dziewczyny i lipczatka bawia sie w Sulejowie 08.06.08, 00:26
      no ja sobie wypraszam jakie nudy,życie towarzyskie kwitnie :-)
    • domatorka.amatorka Re: dziewczyny i lipczatka bawia sie w Sulejowie 08.06.08, 00:27
      aa,no i dopóki winko się leje zabawa trwa
Inne wątki na temat:

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka