zumali
07.06.08, 22:12
a my??? No wlasnie, co robicie dziewuszki?
Moje lipcowe szczescie spi sobie smacznie, a ja zamiast w Sulejowie
(chociaz M nawet zadeklarowal sie, ze nas zawiezie), siedze w ...
Kazimierzu! Zupelnie przez przypadek i w ostatniej chwili, ale nawet
fajnie tu :-) Popijam czerwone winko - moze chcecie sie dolaczyc?