Ty chyba jesteś zawodowym fotografikiem? Zdjęcia są super i jest ich tak dużo :))) Dzięki wielkie - zazdroszczę szczególnie jednego zdjęcia - z Michałem Karpackim :))))))) Pozdrowionka -- Sygnaturki wszystkich krajów! Łączcie się ;)
Witajcie :) Nie jestem zawodowym fotografem, zdjecia robie od okolo roku :) W Idolu tez sie przypadkiem znalazlam na koncercie filmowym i juz pozniej i mnie wciagnelo ;)) Te zdjecia, ktore tam pokazalam, sa oficjalne ;)) -- -- pozdrawiam... Agnieszka GG zapomnialam
Odpowiedzialam, ale nie bedziesz zadowlona - nie widzialam motyli, ale tez nie zwracalam uwagi:( Pozdrawiam k. -- Małgosia potrzebuje pomocy !!! pinezka.pl
Bardzo staram sie wyruszyc do Tajlandii i Kambodzy, ale wlasnie zabraklo dla mnie biletow w Aeroflocie i chyba jutro kupie w Aerosvit (ukrainskie linie). Jak nie bedzie i tam to nie wiem co zrobie, ale jakas inna destynacja azjatycka pewnie bedzie, bo moj chlop ma juz dosc karaibow i boje sie,
Jak sie dorwiesz do jakiejs kafejki internetowej w Wenezueli to daj zanc jak ci idzie podrozowanie:)) Brawka za decyzje, bedzie super, jestem pewna, tylko pamietaj o bardzo cieplych ciuchach na nocne podroze autobusami !!!! Powodzenia k. -- Małgosi
Witam :) Czyli pozostaje przy opcji, prom, autobus do C.B i stamtad dopiero wypad nad Orinoko, Canaima i Salto :) Jazda autobusem tez zapewne bedzie miala swoj urok ;) -- -- pozdrawiam... Agnieszka www.atamanka.pl/ kilka zdjec GG
Atamanek do jakiego hotelu lecisz??
Ja do Pragi kupiłem normalne bilety lotnicze - 170USD od osoby w obie strony.
Proszę o piękne zdjęcia z finału finałów na Twojej stronce :))) Pozdrowionka :) P.S. A jeszcze fajnie by było, gdybyś się z nami podzieliła swoimi wrażeniami z oglądanie sobotniego koncertu na żywo ;) -- Mrówek-Pędzi
Witam :) Niestety, rozczaruje Was- nie bylam na finale :) -- pozdrawiam... Agnieszka moja biedronka zdobyla srebro w Japonii www.atamanka.pl/ kilka zdjec
Dziekuje slicznie za odzew:)) Bardzo prosze jesli to dla Ciebie nie problem a bylas tam gosciem to prosze napisz mi cos wiecej o tym miejscu...tzn jakie oferuja pokoiki, czy lazienka jest na korytarzu czy tez w pokoikach?? Bardzo prosze jesli to dla Ciebie nie problem...:))) PS. Co masz na m
przejaz(dojazd) na noc, ale kawalek dalej do przodu i bez problemu. Z tego, co zauwazylam, zatrzymuja sie tam wycieczki szkolne i mlodziez. -- -- pozdrawiam... Agnieszka www.atamanka.pl/ kilka zdjec GG zapomnialam
Hej, cos sie stalo z tym linkiem kiedy liknalem za pierwszym razem to dzialal a teraz juz nie dziala...da sie cos z tym zrobic??
Witam Z powodu zbyt wielu wejsc admin czasowo zawiesil moja www. Chyba bal sie o swoje serwery. Dzis ma to odblokowac. -- pozdrawiam... Agnieszka www.atamanka.pl/ kilka zdjec
Wyslalem email dzisiaj rano... Serdecznie pozdrawiam,
Do wroblaptaka, prosze odezwij sie do mnie na priva :) -- pozdrawiam... Agnieszka www.atamanka.pl/ kilka zdjec
ale ta Margarita wygląda na zdjęciach nader slumsowato. Jakoś chyba wolę europejską dekadencję. Z Atamanką, oczywiście.
bezpanskich. Kosciste, pokaleczone i ze smutnymi oczami. -- -- pozdrawiam... Agnieszka www.atamanka.pl/ kilka zdjec GG zapomnialam
Hej hej :) WEszłam ostatnio na Twoją stronkę i twarz wydawała mi się znajoma :) Dużo myślałam i już chyba wiem :) To Ty zorganizowałaś ten koncert w Ostrołęce :)? Super akcja! Byłam pod wrażeniem!I nadal jestem :) 3maj się :) ps. Zdjęcia owadów są genialne :) -- Jutro jest wolne od błędów
Witam :) Tak ja, skad mnie znasz?:) Dzieki ;) -- pozdrawiam... Agnieszka moja biedronka zdobyla srebro w Japonii www.atamanka.pl/ kilka zdjec