Jako, że kaleką się stałam na własne życzenie i mam pęknięta stopę(proszę głaskać i współczuć), poruszam się do pracy komunikacja miejska. Spieszę tłumaczyć, stopa spuchła, trudno stanąć bez bólu, a więc i o kuli się poruszam, żeby jakoś to odciążyć. I jadę dziś sobie przed 7.00, autobus ma wszystki
Bo mam złamana stopę i nie mogę naciskać nią pedałów w aucie bo mnie boli.
www.phototrans.eu/ Miłego oglądania. -- foto wt., 28-10-2008 Forum: S@lon Odrzuconych [O!] Wątek: Autobusowo
W Przemyślu potrzeba dworca autobusowego z prawdziwego zdarzenia. Obecny jest już ponad dwudziestopięcioletnią prowizorką ! Nie wiem jaki jest stan prawny obecnego budynku dworca PKS - czy należy do prywatnej firmy PKS czy też do miasta i jest dzierżawiony przez PKS ? Ale może wspólnymi
dobre miejsce to tereny pkp przy czarneckiego --od budynku odpraw celnych w strone komisu gepard.Teren wystarczajaca duzy i obecnie nie nic sie tam nie dzieje.jezeli architekt bedzie miał fantazje to moze tam zaprojektowac funkcjonalny dworzec.Moze troche odpłynołem ,ze jest tam duzo miejsca--
Byloby swietnie z tym dojazdem tylko czy moze ktos potwierdzic ta informacje? Czy to na pewno nie plotka lub plany na np 2020 rok?
oj tam poinformowany;) podobno sprawa się przeciąga, po nowym roku będzie podłączenie do sieci gminnej podobno, pozdrawiam!
a jak się denerwują jak ktoś ich wyzwie od nieuków.....da sie na butelce ujawnić palce, ale trzeba to zrobić w miare szybko, a nie czekać kilka dni :)
środkach komunikacji: autobusach, metrze, tramwajach. Kupić bilety można w kioskach, automatach i u kierowcy, ale te ostatnie są chyba droższe, poza tym nie zawsze kierowcy mają. Ulgowe kosztują połowę tego, co normalne. Na pętli autobusowej kasowniki są wyłączone, kierowca włącza je tuż
Nie znalazłam informacji na stronach MZK Warszawa, chciałabym się upewnić - w Warszawskim MZK nie płaci się za bagaż, czy tak? W Toruniu dopiero od tego roku 2010 zlikwidowano opłatę za bagaż w komunikacji miejskiej. Myślę więc, że jak na stronie MZK Warszawa nie ma informacji o opłatach za bagaż
Należą się conajmniej takie same pochwały konstruktorowi tego obiektu inż. Radkiewiczowi. To podobno projekt konstrukcji odgrywał istotniejszą rolę w ocenie oryginalności obiektu. Szkoda, że nie wspomina się o tym.
Nie sądze żeby kielecki dworzec autobusowy straszył, wiele dworców widziałem, i ten nie straszył na pewno. Ale remont na pewno mu się przyda. -- Był tylko jeden kruczek... Paragraf 22
Czy ktoś wie,czy są jakieś uki",aby Z BRZEGÓW dojechać do Zakopanego????
Ostatnio mam "szczęśnie" trafiać w autobusie na dziadków którzy na głos wypowiadaja swoje niezwykle nieinteresujące opinie o naszych władzach, o tym jak to Polsce sprzedają, jak to Żydzi rządzą i jeszcze jaka ta młodierz teraz zła. Moja propozycja jest taka, żeby wydzielić im gdzieś w Białymsto
Żeby była jasność nie chodzi tu o skrzyneczke wina Herakles Płońsk Aperitif, tylko taką zwykłą, żeby gadając swoje brednie nie robili tego stojąc na naszej pięknej polskiej ziemi.
Też jestem przeciwny "wtyczkom", szczególnie na liniach kursujących bardzo często. Zgadzam się, że nie powinno być kursów poza rozkładowych. Zamiast zasilać linię 517, ZTM powinien zwiększyć częstotliwość tak rzadko kursujących linii,
Od dłuższego czasu m.in. na linii 517 można było zaopserwować dodatkowe wozy nie wykazane w rozkładzie, stanowiące ważne wzmocnienie dla przeładowanej linii. I tak w dzień powszedni pojawiał się autobus z oddziału "Redutowa" 517/C24, a w weekend trzy dodatkowe wozy (C17 C18 C19) z oddziału "St