darino
10.09.05, 13:19
W Przemyślu potrzeba dworca autobusowego z prawdziwego zdarzenia. Obecny jest
już ponad dwudziestopięcioletnią prowizorką !
Nie wiem jaki jest stan prawny obecnego budynku dworca PKS - czy należy do
prywatnej firmy PKS czy też do miasta i jest dzierżawiony przez PKS ?
Ale może wspólnymi siłami miasta, powiatu, województwa, PKS, przewoźników
prywatnych (busy), a może i innych inwestorów dałoby się postawić coś
sensownego ?