Dodaj do ulubionych

dworzec autobusowy

10.09.05, 13:19
W Przemyślu potrzeba dworca autobusowego z prawdziwego zdarzenia. Obecny jest
już ponad dwudziestopięcioletnią prowizorką !
Nie wiem jaki jest stan prawny obecnego budynku dworca PKS - czy należy do
prywatnej firmy PKS czy też do miasta i jest dzierżawiony przez PKS ?
Ale może wspólnymi siłami miasta, powiatu, województwa, PKS, przewoźników
prywatnych (busy), a może i innych inwestorów dałoby się postawić coś
sensownego ?
Obserwuj wątek
    • Gość: prezes Re: dworzec autobusowy IP: 195.205.97.* 10.09.05, 19:37
      dobre miejsce to tereny pkp przy czarneckiego --od budynku odpraw celnych w
      strone komisu gepard.Teren wystarczajaca duzy i obecnie nie nic sie tam nie
      dzieje.jezeli architekt bedzie miał fantazje to moze tam zaprojektowac
      funkcjonalny dworzec.Moze troche odpłynołem ,ze jest tam duzo miejsca---ale
      mysle ze moze tam powstac lepszy dworzec niz obecny.pozdro
      • Gość: xx Re: dworzec autobusowy IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 29.10.05, 13:48
        Powinien zostać cały pokryty dachem, tak jak zrobili to w Krakowie.

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka