kamilar
03.06.05, 00:07
Ostatnio mam "szczęśnie" trafiać w autobusie na dziadków którzy na głos
wypowiadaja swoje niezwykle nieinteresujące opinie o naszych władzach, o tym
jak to Polsce sprzedają, jak to Żydzi rządzą i jeszcze jaka ta młodierz teraz
zła.
Moja propozycja jest taka, żeby wydzielić im gdzieś w Białymstoku takie
miejsce, jak Hyde Park (co za zbieżność nazwy) w Anglii, tam dać im
skrzyneczke i niech gadają, co chcą:)