868 wyników w czasie 265 ms
Sortowanie wyników: wg trafności wg daty

Azitrox (początek wątku)

Cześć dziewczyny,w domu szaleje szkarlatyna, ja mam pierwsze objawy, ale niekoniecznie to jest to. Nie chciałam czekać na rozwój choroby, więc udałam się do lekarza, natomiast oczywiscie zapomnialam wsponieć o ssaku. Czy ja mogę karmić jeśli lekarka przepisała mi Azitrox 3 szt. 1x dziennie? Na

Re: Azitrox

Azytromycyna jest L2 czyli prawdopodobnie bezpieczna, więc śmiało możesz karmić. www.kobiety.med.pl/leki/search.php

Azitrox (początek wątku)

Cześć, mam pytanie dotyczące stosowania tego antybiotyku. Czy jest on bezpieczny u osoby, która miała wcześniej epizody tachykardii lecząc się klarytromycyną? Czy ma ktoś jakieś doświadczenia?

Re: Azitrox

Odnośnie azytromycyny i klarytromycyny to są abx należące do dwu grup i trudno tu cokolwiek wyrokować.Ta tachykardia mogła być reakcją Herxheimera. Co na tachykardię powiedział lekarz? Czy przeszła ta tachykardia czy się utrzymuje?

azitrox??

dlaczego należy zachowywać odstępy od posiłków? Na ulotce piszą, że posiłki nie mają wpływu. I nie zwracałam uwagi na to. Pani dr też nic o tym nie mówiła. Z czego wynikają te odstępy?

Re: azitrox??

www.infekcje.com.pl/linkowanie.php?gdzie=anty8 Prosze bardzo powyżej. Bierz jak chcesz, ale zawsze abx z dala od posiłku = lepsze wchłanianie. Chyba że wyraźnie jest powiedziane, że do wchłonięcia konieczny jes

antybiotyk Azitrox (początek wątku)

Witam, dzis laryngolog przepisal mi na zapalenie gardla (oczywiscie bez wymazu:/) AZITROX. czy jest to skuteczny lek?

Re: antybiotyk Azitrox

Zależy. -- http://merrygoround.blox.pl/resource/WitoldRozbicki.jpg Gdybym ja był premierem, nie byłoby tej katastrofy https://forum.gazeta.pl/forum/f,24677,Kobiety_i_Faceci.html Drobiu mówię stanowcze STOP!

Azitrox-skutki uboczne (początek wątku)

Czy ktoś z Was odczuwa bądź odczuwał jakieś skutki uboczne w trakcie leczenia Azitroxem? Chodzi mi głównie o osoby z tężyczką/lub niedoborem magnezu...

Re: Azitrox-skutki uboczne

Witamina D3 tylko w formie olejowej, czyli krople, czy kapsułki / żelki, żadne tabletki dla witamin rozpuszczalnych w tłuszczach się nie sprawdzają. Magnez tylko w formie cytrynianu, mleczanu, czy innego kwasu (żaden chelat czy tłuczona skała :)). Czytaj tu: - pon., 17-02-2014 Forum: Borelioza Wątek: Re: Azitrox-skutki uboczne Autor: pies_z_laki_2

Azitrox a Sumamed (początek wątku)

Wiatam:) mam pytanie.Brałem Azitorax 1 co drugi dzień ale mam od tego czasu kłucie i pieczenie ciała tzn pierw ukłuje a potem piecze do okoła tego miejsca , a w objawach nieporządanych tego leku pisze ze cos takiego moze wystąpic.Teraz mam brac azi codziennie 1x1 .Pani w aptece powiedziała z

Re: Azitrox a Sumamed

Akurat jest odwrotnie, Azitrox to tańszy zamiennik oryginalnego Sumamedu, generalnie oba leki chemicznie to to samo, a te Twoje kłucia i pieczenia to nie są aby herxy?

Re: Azitrox na Mycoplasmy?????

Bardzo proszę o odpowiedź, czy taki zestaw na Bb i Mycoplasmy -Duomox 2x2 -Azitrox2x1 Tetracyklina2x3 Tinidazol2x1 q pulsach Viregyt K Czy jest dobry????? Może ktoś miał taki sam???? Bardzo proszę o odpowiedź. Dziękuję i pozdrawiam!

Re: Azitrox na Mycoplasmy?????

ja mam podobny i kilka osob tez, tyle, ze bez duomoxu. tylko doxy i azitrox. no i oczywiscie tini.

Antybiotyk(azitrox) a alkohol (początek wątku)

W dniach 19-21 grudnia zażywałam antyfiotyk azitrox(500). Czy ktoś się orientuje czy mogę jutro już napić się alkoholu (kulturalnie, bez opijania się, chciałabym napić się przynajmniej tego szampana czy wypić jedno piwo, głupio tak zupełnie o suchym pysku siedzieć. :D). Lekarz mówił, że to

Re: Antybiotyk(azitrox) a alkohol

bez przesady az tak długo lek nie działą, mozesz pic

Azitrox500 a alkohol (początek wątku)

Ostatnia- trzecia tabletke tego antybiotyku przyjelam 22 grudnia. Wiem, ze ten lekdosc dlugo utrzymuje sie we krwi i ma dalej dzialanie lecznicze. Dlatego mam pytanie, czy 31 grudnia w Sylwestra moge napic sie alkoholu? W koncu minie tylko 9 dni od ostatniej tabletki, czy lek nadal bedzie w

Re: Azitrox500 a alkohol

Lek działa do 10 dni licząc od pierwszego dnia leczenia.

Malarone,Arte,Azitrox,Biotrakson

wchłanianie Malarone.Doszliśmy do wniosku, że skoro coś się na nim zadziało, to trzeba pociągnąć 3-4 miesiące. A propos tetrracyklin jakie są wg Was wady i zalety minocykliny wzgledem doxy? Mój aktualny zestaw: Biotrakson - 4g (pulsy 4/3) Azitrox - 500 mg codziennie Malarone - 1500 mg

Re: Malarone,Arte,Azitrox,Biotrakson

no to przestaję się dziwić, dlaczego tak szybko wycofałeś się z mino. znam to uczucie z autopsji, ale po innych substancjach ;)

1 2 3 4 5 6