że tez im sie chce w taki upał? wyborcza.pl/1,76842,5322564,Teczowa_rewolucja_w_Kalifornii__pierwsze_sluby_gejow.html -- nie lubię facetów malujacych sie na czerwono, swoj
o losie...
To chyba ostatnie miejsce gdzie zdecydowałbym sie zamieszkać. Zdecydowanie nie polecam. Chyba, że ktoś chce ujrzeć na własne oczy kupę zdrowo popie_dolonych ludzi. No i kto chce płacić wysokie podatki? -- Tymczasem dziś w Rosji jest więcej swobód obywatelskich niż na Zachodzie. Autor: eva15
utrzymac cala reszte. California jest stanem dla ludzi wyksztalconych, z ambicjami. California jest jednym za najbardziej postepowych stanow w USA. Duzo mozna by pisac, ale chce dac szanse innym przedstawic swoj Weltanschaung. A wiec felusiak1 bardzo prosze napisz gdzie mieszkasz i czy uwazasz, ze to
Dziekuje. W Kaliforni, a dokladnie w San Diego, spedzilam 2 miesiace choc to bylo dawno temu... Zwiedzilismy poludniowa czesc Kaliforni az do San Francisco. Ta znajoma z Ca (San Jose) to siostra mojej kolezanki. Odebralam ja z lotniska Kopenhagen Airport, bo kolezanka miala akurat ma
Swiat jest maly w dobie samolotow i internetu. Ja mieszkam w Monterey, 45 min na poludnie od San Jose , nad oceanem.Duza szansa zes przejezdzala zaliczajac slynna Hwy #1. Lubie San Diego ale ostatnio staje sie za tloczne. W Szwecji odkrylam ( lub oni odkryli mnie) rodzine i poznajemysie via
na razie nic nie doszło, bo ten priv to jak rozumiem moja gazetowa skrzynka, prawda? To tam na razie nic nowego nie ma, ale może trochę trzeba poczekać, pewnie dużo ludzi w necie, sprawdzę jeszcze za czas jakiś, dzieki, dana
California, czy masz doswiadczenie w sciaganiu dlugów w wyniku egzekucji z nieruchomosci? Wg "mojego" komornika to jeszcze tp musi byc wycenione - i to ja płace za rzeczoznawce. A przy ostatniej próbie licytacji nie było chętnych do nabycia za cenę którą wyznaczył komornik. I co zrobić
rokoman napisał: > I ten głos - zapraszamy do Hotelu California ! > Może to o Tobie ? rokomanie! To niezły pomysł! Hotel to dobry biznes. Jak tylko doprowadzimy do rozszerzenia Bydgoskiego Przedmieścia o tereny zachodnie, to blisko tych pól pomidorowych otwieram Hotel California
Urocza torunianko! Przesłuchałem Hotel California na DVD. ...Zimny wiatr rozwiewa moje włosy... Słyszę głos -zapraszamy do hotelu California../ Ona miała wielu przyjaciół, jednych warto,innych nie warto pamiętać... I ten głos - zapraszamy do Hotelu California ! Może to o Tobie ?
słoneczna California to raj na ziemi oczywiście, nowy york, też.
Gdy byłam mała bardzo chciałam pojechać do Anglii, do Londynu, ale teraz trochę mi się pozmieniało. Taką podróżą moich marzeń jest USA, najbardziej California. :))) Mam bzika na jej punkcie. Tak poza tym chciałabym zwiedzisz Hiszpanię, Włochy, Francję i Japonię :)))
Cześć, u mnie pięknie wszystko. Jak to zwykle trochę tu, trochę tam. Obecnie sobie mieszkam w Californii. W górach Sierra Nevada, w South Lake Tahoe, na poziomie około 2000 metrów nad poziomem morza, gdzie okoliczne górki mają po 3000-3500. Ostatnio w ciągu 40 godzin spadlo około dwa i pół met
Cześć wszystkim. Ja tam żałuję, że nie mieliśmy z Olejem geografii świata myślę, że jeszcze wiele więcej bym zobaczył, a to co juz widziałem częściej umiałbym nazwać. Ale tak też jest pięknie. Kilka historii taksiarskich? Sobota, czyli baaaardzo duży ruch. Aha, trochę wyjaśnienia. W Polsce
A blond gets on a plane and goes up to first-class. The flight attendant tells her that she will have to move back; her ticket is not for first class. The blond says, "I'm blond, I'm beautiful, and I'm going to California." The main flight attendant is brought in and explains that she will
> Uważam, że to najprzyjaźniejszy stan. Chyba nie dla malzenstw heteroseksualnych, ludzi z zasadami, nie dla ludzi przeciwnych aborcji i rozwodom. Aborcja, kontracepcja i rozwody to podstawowe "sakramenty" lewackie w Kalifornii. Jak ktos twierdzi ze malzenstwo jest miedzy kobieta a mezcz
Gość portalu: OK napisał(a): > > To pewno komuchy wybrały republikanina na gubernatora? > > "Republikanin" ktory podobno jest katolikiem wzenionym w rodzine Kennedych i > popierajacym aborcje, experymenty na embrionach i malzenstwa homoseksualne. > Tylko taki "republik
Bzdura .. California to przyklad jak lewacy potrafia wpedzic w dlugi jeden z najbogatszych stanow ( 7 gospodarka swiata jezeli liczyc jako odzielny kraj) Konserwatysci nie rzadza w tym stanie ... liczy sie nie gubernator a raczej legislatura ktora jest wrecz komicznie lewacka.
Przeciez w California wladze dzierza konserwatysci z republikanskim governorem na czele.