variablegirl Re: Podróż Waszych marzeń... :) 11.04.11, 17:15 Dubaj, Japonia, Watykan, Rosja Odpowiedz Link Zgłoś
kiiingus Re: Podróż Waszych marzeń... :) 11.04.11, 17:16 kochani, jezeli macie wolna chwilę zapraszam na mojego bloga, mam nadzieję, że znajdziecie w nim coś dla sb kiiingus.blogspot.com/ Odpowiedz Link Zgłoś
kakusiaa__ Re: Podróż Waszych marzeń... :) 11.04.11, 17:28 Ja bym chciała pojechać do Meksyku, Hiszpanii, Korea Południowa, Brazylia, Karaiby : DD . Odpowiedz Link Zgłoś
zxmn Re: Podróż Waszych marzeń... :) 11.04.11, 18:06 byłam w Chorwacji ale mam zamiar jechac do Włoch i Hiszpanii kocham podróżować dlatego mam zamiar zwiedzić cały świat ;] może mi się uda Odpowiedz Link Zgłoś
aga19970207 Re: Podróż Waszych marzeń... :) 11.04.11, 19:07 Ja najchętniej odwiedziłabym Hiszpanię,Włochy,Meksyk,Francja, Argentyna,Brazylia i Karaiby ,New Jork,Maiami, i w ogóle całe stany Zjednoczone ha Jest na pewno jeszcze wiele krajów jakie chce zwiedzić ale to za dużo pisania Odpowiedz Link Zgłoś
misio Re: Podróż Waszych marzeń... :) 11.04.11, 19:27 Trochę tego jest, więc po kolei: *Europa > Szwecja: Sztokholm, Niemcy: Berlin (jeszcze raz, ale chciałabym porządnie zwiedzić), Frankfurt nad Menem, Hamburg, Kolonia, Austria: Wiedeń, Chorwacja (znowu ^^), Francja: szczególnie Paryż, Włochy: Rzym, Mediolan, Neapol, Florencja, Wenecja, Grecja: Ateny i Saloniki, Hiszpania: Madryt, Barcelona, Wielka Brytania: Londyn *Australia > Sydney *Azja > Indie: Bombaj *Afryka > Egipt: Kair, Giza, Aleksandria *Am Południowa: Buenos Aires, Sao Paulo, Rio de Janeiro, Kolumbia: szczególnie Barranquillę, bo tam się urodziła moja idolka *Am Północna: Całe Stany Zjednoczone i Meksyk mogłabym trak wymieniać i wymieniać, ale mi się nie chce... xd Odpowiedz Link Zgłoś
justa68 Re: Podróż Waszych marzeń... :) 11.04.11, 19:32 mi się marzy Egipt, Hiszpania, Włochy i Wielka Brytania lub Ameryka Odpowiedz Link Zgłoś
trufla Re: Podróż Waszych marzeń... :) 11.04.11, 19:43 Jeszcze raz Egipt. To miejsce jest po prostu obłędne, Bardzo fascynuje mnie tamtejsza kultura, historia i zabytki. Btw. ludzie są tam bardzo przyjacielscy i sympatyczni. Niesamowite miejsce... Odpowiedz Link Zgłoś
vondyska Re: Podróż Waszych marzeń... :) 11.04.11, 20:12 Cały świat ;p Kiedyś widziałam taką reklamę z Master Carts, jak laska miała koszulki z kilku krajów. Ja też bym chciała mieć kolekcję z takimi koszulkami Ale pierwszym miejscem którym chciałabym zwiedzić to MEKSYK <3 Kocham ten kraj za kulturę, obyczaje. A potem to wszystkie po kolei. ;D Każdy kraj na świecie, KAŻDY ma w sobie to coś I chcę to wszystko poznać i uwiecznić na fotografii ;D Odpowiedz Link Zgłoś
kropeczka23 Re: Podróż Waszych marzeń... :) 12.04.11, 09:42 Ja bym chciała pojechać do Londynu, Los Angeles, Włoch, Hiszpanii i Paryża ! ;ppp Odpowiedz Link Zgłoś
wiolaa Re: Podróż Waszych marzeń... :) 12.04.11, 09:51 ja bym chciała do Australii i do Ameryki Północnej . ; )) Odpowiedz Link Zgłoś
lovejustin__ Re: Podróż Waszych marzeń... :) 12.04.11, 09:53 hm.. byłam już we Włoszech, na Słowacji, W Czechach i Niemcy. ale marzy mi się podróż do Indii i USA. <3 wymiękam przy tych krajach. <3 Odpowiedz Link Zgłoś
witka Re: Mmmm wakacje:* 12.04.11, 10:53 Na pewno chcę znowu poelcieć do USA i tym razem zwiedzić Hollywood. miejsce która także pragnę zobaczyć to Dubaj gdzie wszystko jest naj! w te wakacje niestety nigdie ni ejade oprócz rekolekcji, za to nastepne zapowiadają się bardzoo ciekawie;p Odpowiedz Link Zgłoś
twilightowa2226 Bługaria 12.04.11, 11:21 Marzę aby pojechać do takich krajów gdzie jest dużo plaż i jest bardzo gorąco. Mieszkam na pomorzu, dlatego nie wyobrażam sobie wakacji bez pływania w morzu. Chciałabym odwiedzić Bułgarię oraz poopalać się na jednej z ich wspaniałych plaż. pragnę też powrócić do Włoch, ponieważ bardzo mi się tam podobało rok temu Odpowiedz Link Zgłoś
agalda Anglia ;) I tylko Anglia... 13.04.11, 14:21 Chcę tam zamieszkać na zawsze Odpowiedz Link Zgłoś
nickaa Re: Podróż Waszych marzeń... :) 19.04.11, 18:32 Karaiby, Japonia ( Tokio ) może Nowy Jork. chciałabym się również wybrać po raz drugi do Londynu. Odpowiedz Link Zgłoś
vanfron_lovely mhm,.tu 19.04.11, 19:33 STANY ZJEDNOCZONE <3 KANADA <3 Hiszpania . Francja . Wyspy Karaickie . Odpowiedz Link Zgłoś
a_vie California! 21.04.11, 15:07 słoneczna California to raj na ziemi oczywiście, nowy york, też. Odpowiedz Link Zgłoś