grundol1 21.05.10, 08:30 Tak kończą się rządy neoliberałów jak świat długi i szeroki Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
josek_urbach Kalifornia zaciska pasa 21.05.10, 08:50 No to czarni bracia zrobią Arniemu dym gorszy niż za Rodneya Kinga. Odpowiedz Link Zgłoś
wami41 Re: co ty wiesz o Californii 21.05.10, 09:01 Przeciez w California wladze dzierza konserwatysci z republikanskim governorem na czele. Odpowiedz Link Zgłoś
grundol1 Re: co ty wiesz o Californii 21.05.10, 10:35 > Przeciez w California wladze dzierza konserwatysci z republikanskim > governorem na czele. Przecieżnowłaśnie o tym pisze. Odpowiedz Link Zgłoś
warmi2 California 21.05.10, 18:32 Bzdura .. California to przyklad jak lewacy potrafia wpedzic w dlugi jeden z najbogatszych stanow ( 7 gospodarka swiata jezeli liczyc jako odzielny kraj) Konserwatysci nie rzadza w tym stanie ... liczy sie nie gubernator a raczej legislatura ktora jest wrecz komicznie lewacka. Odpowiedz Link Zgłoś
kontaktagora Cięcie na bezdomnych nie spodoba się braciom prezy 21.05.10, 09:43 denta USA. Będzie dym. "Socjal" się czarnym należy odkąd skończyło się niewolnictwo. Ale Arnold to Austriak może nie wiedzieć. Odpowiedz Link Zgłoś
acucell Oczywiscie bogate klany rodzinne i wlasciciele.... 21.05.10, 10:00 Oczywiscie bogate klany rodzinne i wlasciciele korporacji zwieksza swoje zyski tak jak zwiekszaja je bankierzy (o 27%) bo przeciez ich kryzys nie dotyczy.Oni nie musza zaciskac pasa.Wystarczy ze za nich robi to reszta spoleczenstwa. To wlasnie kapitalizm.Ciesze sie,ze to bagno powoli sie wali.Ten upadek potrwa jeszcze troche ale jak wskazuja prognozy ekonomiczne agonia juz sie zaczyna i potrwa wiele lat ale koniec jest nieunikniony Odpowiedz Link Zgłoś
gtpress Re: Oczywiscie bogate klany rodzinne i wlasciciel 21.05.10, 10:22 masz racje, nie mozna w nieskonczonosc skubac kur juz raz oskubanych, piora tak szybko nie odrastaja...... Odpowiedz Link Zgłoś
bf109 Re: Oczywiscie bogate klany rodzinne i wlasciciel 21.05.10, 11:27 Od dziesiątek lat różni czerwoni wieszcze piszą że upadek zgniłego, amerykańskiego kapitalizmu jest tuż za rogiem lada chwila. W tym czasie jankesi klasycznie mają to gdzieś i nawet nie chce im się śmiać z socjalistycznych rajów bezczelnie żebrzących o międzynarodową pomoc vide Kuba, Korea Pn czy teraz Grecja. California to bastion demokratów, gubernator republikanin to wyjątek. ------------------------------ Fuck communism Odpowiedz Link Zgłoś
grundol1 Re: Oczywiscie bogate klany rodzinne i wlasciciel 21.05.10, 10:35 > Oczywiscie bogate klany rodzinne i wlasciciele korporacji zwieksza swoje zyski > tak jak zwiekszaja je bankierzy (o 27%) bo przeciez ich kryzys nie dotyczy. Na tym właśnie polega neoliberalizm, który od pół wieku jest głównym produktem eksportowym USA. Odpowiedz Link Zgłoś
edek47 Klany rodzinne maja sie dobrze... 21.05.10, 11:54 murzyni popala troche opon samochodowych,a CZARNY NEGER wroci do AUSTRII i po sprawie.Glupota bylo robic z kulturysty gubernatora. Odpowiedz Link Zgłoś