Dodaj do ulubionych

Kalifornia zaciska pasa

21.05.10, 08:30
Tak kończą się rządy neoliberałów jak świat długi i szeroki
Obserwuj wątek
    • josek_urbach Kalifornia zaciska pasa 21.05.10, 08:50
      No to czarni bracia zrobią Arniemu dym gorszy niż za Rodneya Kinga.
    • wami41 Re: co ty wiesz o Californii 21.05.10, 09:01
      Przeciez w California wladze dzierza konserwatysci z republikanskim
      governorem na czele.
      • grundol1 Re: co ty wiesz o Californii 21.05.10, 10:35
        > Przeciez w California wladze dzierza konserwatysci z republikanskim
        > governorem na czele.

        Przecieżnowłaśnie o tym pisze.
      • warmi2 California 21.05.10, 18:32
        Bzdura .. California to przyklad jak lewacy potrafia wpedzic w dlugi
        jeden z najbogatszych stanow ( 7 gospodarka swiata jezeli liczyc jako
        odzielny kraj)

        Konserwatysci nie rzadza w tym stanie ... liczy sie nie gubernator a
        raczej legislatura ktora jest wrecz komicznie lewacka.
    • kontaktagora Cięcie na bezdomnych nie spodoba się braciom prezy 21.05.10, 09:43
      denta USA. Będzie dym. "Socjal" się czarnym należy odkąd skończyło się
      niewolnictwo. Ale Arnold to Austriak może nie wiedzieć.
    • acucell Oczywiscie bogate klany rodzinne i wlasciciele.... 21.05.10, 10:00
      Oczywiscie bogate klany rodzinne i wlasciciele korporacji zwieksza swoje zyski
      tak jak zwiekszaja je bankierzy (o 27%) bo przeciez ich kryzys nie dotyczy.Oni
      nie musza zaciskac pasa.Wystarczy ze za nich robi to reszta spoleczenstwa. To
      wlasnie kapitalizm.Ciesze sie,ze to bagno powoli sie wali.Ten upadek potrwa
      jeszcze troche ale jak wskazuja prognozy ekonomiczne agonia juz sie zaczyna i
      potrwa wiele lat ale koniec jest nieunikniony
      • gtpress Re: Oczywiscie bogate klany rodzinne i wlasciciel 21.05.10, 10:22
        masz racje, nie mozna w nieskonczonosc skubac kur juz raz oskubanych, piora tak
        szybko nie odrastaja......
        • bf109 Re: Oczywiscie bogate klany rodzinne i wlasciciel 21.05.10, 11:27
          Od dziesiątek lat różni czerwoni wieszcze piszą że upadek zgniłego,
          amerykańskiego kapitalizmu jest tuż za rogiem lada chwila. W tym czasie jankesi
          klasycznie mają to gdzieś i nawet nie chce im się śmiać z socjalistycznych rajów
          bezczelnie żebrzących o międzynarodową pomoc vide Kuba, Korea Pn czy teraz Grecja.
          California to bastion demokratów, gubernator republikanin to wyjątek.
          ------------------------------
          Fuck communism
      • grundol1 Re: Oczywiscie bogate klany rodzinne i wlasciciel 21.05.10, 10:35
        > Oczywiscie bogate klany rodzinne i wlasciciele korporacji zwieksza swoje zyski
        > tak jak zwiekszaja je bankierzy (o 27%) bo przeciez ich kryzys nie dotyczy.

        Na tym właśnie polega neoliberalizm, który od pół wieku jest głównym produktem
        eksportowym USA.
        • edek47 Klany rodzinne maja sie dobrze... 21.05.10, 11:54
          murzyni popala troche opon samochodowych,a CZARNY NEGER wroci do
          AUSTRII i po sprawie.Glupota bylo robic z kulturysty gubernatora.
Inne wątki na temat:

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka