1 476 wyników w czasie 160 ms
Sortowanie wyników: wg trafności wg daty

Chico

miało być: my mamy chico duo air podobny ale starszy m,odel w sumie jestem zadowolona.. choć trochę ciezkawy..13 kg. koła pompowane-bardzo fajnie sie jeżdzi. łatwo zdejmuje do auta (mojego taty-my nie mamy), ja niska jestem 152 i wózek w sumie prawie taki jak ja.. ale używamy go od samego

Chico

-- Kali Igo-marcowy chłopak!!! forum.gazeta.pl/forum/72,2.html?f=621&w=15549305

chico (początek wątku)

hej! poszukuje infa o animatorku chico z hammametu!!!! kedys hotel el bousten, teraz zmienil hotel.... dzieki!!!!

Animatorek Chico:)

Zyje. Ma sie dobrze. Animuje. Animuje. Animuje. Wczoraj zmienil hotel i koszule. Dzisiaj wyskoczyl mu pryszczyk. W rzeczy samej. Pozdrawia Ciebie. Zapomniec nie moze:)

CHICO

Jako że GW nie dostała jeszcze od nas zgody na publikację mp3(nastąpi wkrótce).Odsyłam na naszą stronkę www.chico.com.pl do działu "muza". Pozdrawiamy wszystkich świrów i zwyczajnych :). Do zobaczenia.

chico

pewnego razu musialam odciagnąć pokarm. Mój mąż udał sie do apteki i zakupił reczny odciągacz Chicco, taka normalna pompka+plastikowa rynienka na mleko. Zbesztalam go jak psa, ze mi takie badziewie podsuwa i mialam od razu do kosza wywalic, no ale skoro już byl to spróbowalam...jak na pierwszy

Wózki Chico? (początek wątku)

Co sądzicie o wózkach Chico, a w szczególności trójkołowych? Jestem na etapie kupna i nie znam żadnych opinii.

Re: Wózki Chico?

Ja właśnie parę dni temu kupiłam wózek chicco S3 Trio z gondolką, spacerówką i leżaczkiem do samochodu. Wybrałam ten wózek bo uważam, że jest bardzo funkcjonalny i długo nam posłuży. Moja sąsiadka ma taki sam, więc popróbowałam jazdę w terenie. Wózek jest bardzo zwrotny, lekki, ma duże, pompow

odmiana 'Chico' ...

... jest pod adresem: www.fotosik.pl/slideshow.php?id=731693&type=album&add1=przerach Kolejne etapy kwitnienia będą pojawiać się sukcesywnie w tym pokazie. -- P. Rachowiak prz

Re: Hippeastrum w hydroponice - 2009

doroteja_z_brzozy napisała: > przerach, przerachziłeś nas tymi odmianyma ;-) Za ok. 1,5-2 tygodnie pokażę coś ekstra - odmianę 'Chico', niezłe straszydełko.

Re: Jeesssusus chico !!

Jest zbyt inteligentny... No pewnie, a jakim bystrym trza być aby to zauważyć!

antonio chico latino (początek wątku)

www.youtube.com/watch?v=jVQHi0lPZU0 -- Forum "Muzyka żydowska, izraelska" ===== homo homini lupus est

Dla ciebie, Chico (początek wątku)

Ana ja sei q tu es mesmo louca:) adorei a vossa idea:)como estas aki no meu paus maravilhoso:P espero encontar-te em breve:) bjs grande

hammamet beatch chico (początek wątku)

czy ktoś może ma jakieś info o animatorze Chico,poznałam go towarzysko i chcę do mnie przyjechać,ma mniej więcej 26 lat

Re: hammamet beatch chico

Rozumiem, że zdajesz sobie sprawę z odpowiedzialności z tym związanej? Bo, że on bardzo chce Cię odwiedzić towarzysko to nie wątpię, absolutnie ;-)

1 2 3 4 5 6