Dodaj do ulubionych

Wózki Chico?

31.08.06, 15:01
Co sądzicie o wózkach Chico, a w szczególności trójkołowych?
Jestem na etapie kupna i nie znam żadnych opinii.
Obserwuj wątek
    • kachutka Re: Wózki Chico? 31.08.06, 18:14
      Ja właśnie parę dni temu kupiłam wózek chicco S3 Trio z gondolką, spacerówką i
      leżaczkiem do samochodu. Wybrałam ten wózek bo uważam, że jest bardzo
      funkcjonalny i długo nam posłuży. Moja sąsiadka ma taki sam, więc popróbowałam
      jazdę w terenie. Wózek jest bardzo zwrotny, lekki, ma duże, pompowane kółka, co
      nie jest bez znaczenia zimą...Ma dużo udogodnień typu: zimowa i letnia budka,
      dodatkowy hamulec, podkładki dla niemowlaka...Fotelik samochodowy jest do 13
      kg, więc też na trochę wystarczy.
      Pomijając to wszystko ten wózek bardzo mi odpowiada "wizualnie" smile Cena jest
      coprawda dość wysoka ale uważam, że warto.

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka