mitkak1 31.08.06, 15:01 Co sądzicie o wózkach Chico, a w szczególności trójkołowych? Jestem na etapie kupna i nie znam żadnych opinii. Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
kachutka Re: Wózki Chico? 31.08.06, 18:14 Ja właśnie parę dni temu kupiłam wózek chicco S3 Trio z gondolką, spacerówką i leżaczkiem do samochodu. Wybrałam ten wózek bo uważam, że jest bardzo funkcjonalny i długo nam posłuży. Moja sąsiadka ma taki sam, więc popróbowałam jazdę w terenie. Wózek jest bardzo zwrotny, lekki, ma duże, pompowane kółka, co nie jest bez znaczenia zimą...Ma dużo udogodnień typu: zimowa i letnia budka, dodatkowy hamulec, podkładki dla niemowlaka...Fotelik samochodowy jest do 13 kg, więc też na trochę wystarczy. Pomijając to wszystko ten wózek bardzo mi odpowiada "wizualnie" Cena jest coprawda dość wysoka ale uważam, że warto. Odpowiedz Link Zgłoś