48 041 wyników w czasie 242 ms
Sortowanie wyników: wg trafności wg daty

Cyganie! Cyganie!

Skąd wiedziałem, że chodzi właśnie o Cyganów, a nie zwykłych Rumunów... Cygańska zaraza rozpleni się wszędzie, czy to Włochy, czy Wielka Brytania. Nienawidzę. Nienawidzę!!!

Cyganie / Romy

Nie bardzo sie nadaja do zadnego panstwa bo maja - juz pewnie teraz genetyczny - uraz do uczciwej pracy. Nikt oficjalnie tego nie napisze, ale malo kto chce miec ich w sasiedztwie... nawet tych niegroznych co tylko zebrza i zajmuja sie drobna kradzieza.

Cyganie jak Cyganie.

.

Cygan to Cygan

nie trzeba więcej tłumaczyć. Każdy to zna.

alez Piotrze! jaki Cygan?

alez Piotrze! jaki Cygan? Coz to za niepoprawna politycznie wypowiedz?! Dzis Cyganow juz nie ma. Teraz sa Romowie.

Cygan to Cygan

nie wymyslajcie głupich nazw bo nie wiem o co chodzi.

Re: Cygan to Cygan

Gość portalu: czesiek napisał(a): > nie wymyslajcie głupich nazw bo nie wiem o co chodzi. czesiu, sam chyba jesteś głupi skoro nie wiesz o co chodzi. Romowie, tak nazywają się ci ludzie potocznie zwani w Polsce Cyganami. Nazwa nie jest czyimś głupim wymysłem. To nazwa własna

Cygan nie Cygan

Nikt nie wspomnial sprawcy wydarzenia. Pies powinien znalezc sie u hycla a wlasciciel powinien dostac taka grzywne, zeby zapamietal, ze jest odpowiedzialny za czworonoga. A jesli i wlasciciel ma mentalnosc jak jego pies to sa na to paragrafy. Niestety rzadko sie je stosuje, a poziom toleranc

Pogrom cyganów-Mława

Na początku lat 90-tych,w miejscowości Maława miał miejsce pogrom romów.Cygan potrącił na pasach parę nastolatków i uciekł, dziewczyna przeżyła nie jestem pewna chłopak chyba nie.Dprowadziło to do pogromu romów, w ciągu trzech dni uciekli z miasta tak jak stali pozostawiając swoje domy na

Cyganie, ach Cyganie... (początek wątku)

https://www.culture.pl/image/image_gallery?uuid=9555b77e-b9f2-43df-bf3c-3aa88f970d73&groupId=10162&t=1378987430644 -- Moje forum: forum.gazeta.pl/forum/f,99957,KSIAZKI_MUZYKA_i_Remarque.

Re: Cyganie, ach Cyganie...

Ciekawe -- Moje forum: forum.gazeta.pl/forum/f,99957,KSIAZKI_MUZYKA_i_Remarque.html

Cygan to Cygan. (początek wątku)

Znacie jakichś Romów? doświadczyliście od nich czegoś złego, czy dobrego? - diego

Re: Cygan to Cygan.

Gość portalu: Gatsby napisał(a): > oj gph, najpierw na integracyjna stronkę o dzieciach cygańskich zapodajesz, a > teraz taka prowokacja? > > nie mam złych doświadczeń. Nie podoba mi się tylko "cygańska" architektura pod > Zgierzem... a dlaczegóżby nie. w końcu warto wi

Re: Cygan to cygan

Znasz w ogóle tych ludzi, że wypisujesz takie bzdury? Zmarł człowiek, wypadało by się opanować. Najlepiej wszystkich wrzucić do jednego worka i strugać pyskatego w komentarzach.

Re: Cygan to cygan

Chyba nie zbyt dobrze, może rozwiń temat źródła ich dochodu, skoro taki jesteś obeznany i już o tym wspomniałeś pod artykułem o śmierci członka czyjejś rodziny.

cyganie! to są cyganie

a nie żadni romowie

Re: cyganie! to są cyganie

Zmiana nazwy nie pomogła, Romowie są postrzegani tak samo jak Cyganie. Bardzo dziwne. Może jeszcze raz zmienic nazwę? Może przypudrować? Może powołać 10 nowych organizacji broniących "praw Romów"? No co robić, żeby ludzie wreszcie przyzwyczaili się do pasożytów żyjących z kradzieży, żebrania

hey cyganie, hey cyganie (początek wątku)

http://wiadomosci.onet.pl/kraj/zona-slawomira-walesy-on-zniszczyl-nasza-rodzine,1,5387750,wiadomosc.html i te komentarzi

Re: hey cyganie, hey cyganie

zal ci?....a ty co denaturatem znalezionym ze smietnika nacierasz plecy? ciezkie masz to zycie szczuro-cyganskie w kanale, popros grzecznie dostaniesz na piwo -- kaszalot-bronka.pl.tl/Ja

1 2 3 4 5 6