Jeśli piejesz do mnie to swieta nie jestem , ale centralnie po to by poczytac męża korespondencje czy czyjąkolwiek. Przypadek , niechcący zerknięcie na ekran monitora, sprzatanie i sprawdzenie papierków leżących gdzie popadnie to troche coś innego.Nie sądzisz.Ja też nie ufam nikomu w 100 %,a
A my nie robimy przed sobą tajemnic że ktoś coś tam pisał. To mąż zna moje wszystkie hasła :) Ja nie mam pamięci i ochoty zapamiętywać jego haseł. Jeśli akurat przegląda NK to przez ramię mu spojrzę ale on o tym wie. Często z zresztą siedzimy razem przed komputerem.
Daj sobie na luz co i kto mówi. Dziwni też muszą być na tym świecie ;)
nie przejmuj sie niektorymi komentarzami, mnie tez krew zalala jak to przeczytalam ta #@#!@!@#!@# nie powinna nigdy zostac matka. Jak tylko sprawa wyszla na jaw zyczylam jej wszystkiego najgorszego i zdania nie zmieniam. -- Walka o pokój jest jak pieprzenie w imię dziewictwa
Przyklejone przez moderatora: cygarietka: Chciał się dziad Bogiem poczuć
Cygarietka dzięki - przepis fantastyczny! Udała się! Jest pyszna - o takiej właśnie marzyłam :)
Dzięki cygarietka. Powiedz tylko czy białka ubijam jakoś osobno? czy tak łączę wszystkie składniki jak do kruchego?
cygarietka napisała: > Czy kalpki również zdejmujecie lub prosicie o to gości? Oczywiście. A co, latem jest mniej bakterii na chodnikach?
cygarietka napisała: > Najbardziej wku.... mnie te wakacje w więzieniu, To juz wiesz, dokad wybrac sie na wakacje :-)
cygarietka napisała: > Mam też większe, ale nimi się raczej nie dzielę na forum :) > Na tym szczeże odradzam ;) Slawek
cygarietka napisała: Aha koleżankę baaaaardzo lubi i z wzajemnością, mówi, że to będzie jego żona ;) To niech ta jego przyszła żona zaprosi też szwagierkę ;) -- https://forum.gazeta.pl/forum/f,245979,Misterni.html Misterni
cygarietka napisała: > Odnoszę takie wrażenie, nie ma tu żadnej pracującej w markecie, fabryce itp. ja pracuję w fabryce ;) --- 5/4 Polaków nie zna się na ułamkach!
cygarietka napisała: > Czy praca fizyczna to hańba?, szczególnie dla kobiety. Oczywiście, że nie. Dawno przestałam patrzeć na ludzi przez pryzmat wykonywanej pracy. -- "Film jest zły wtedy, jeśli ktokolwiek z publiczności chociaż na chwilę może odwrócić oczy od ekranu." Alfred
cygarietka napisała: > A Ty lipcowa miałaś taki przypadek. Pozytywny test i brak potwierdzenia lekarza tak mialam 3 pozytywne testy i brak ciazy > ?
cygarietka napisała: > Aha za dwa tyg. mam termin założenia implantu, ale chyba przepadło:).." czy ja wiem?? biorąc pod uwagę doświadczenia Lipcowej ;) -- doral2 to jakiś cham..." by wronikab145