Panie radny, niech się pan nie denerwuje. Na spotkaniach w Mosirze gęsto i często tłumaczono, że to winna radnych. A ludzie nie oglądają sesji bo większość miasta to STK. Więc z skąd mają wiedzieć co faktycznie dzieje się w radzie i w urzędzie. Nadal im się wmawia , ze Stania to super
gorąco - za oknem ze 40 na słońcu w pokoju pewnie 45 ale u nas w regionie wschodnim jakoś jeszcze nie wpadli żeby kupic wodę pracownikom - pewnie czekają na ochłodzenie bo przecież procedury muszą trwać - i tak to wszyskie te piramidelne departameny rozkraczają się jak trzeba wykonać prostą
Od pewnego czasu często mam wybuchy gorąca. Twarz wtedy mam cała czerwoną - czuję palenie od środka - jakby twarz mi się paliła. Co to może być? Mam 20 lat.
Moja córka ( 12 miesięcy ) często ma bardzo ciepłą główkę ,policzki chłodne a od czoła w górę temperatura wyrażnie o kilka stopni większa.Było juz kilka postów na ten temat ale żaden nic nie wyjąsnił.Może ktoś wie coś konkretnego.Czy to fizjologia czy też trzeba iść do pediatry.
uwaga cenzura! – to nie jest wytwór mojej chorej wyobraźni, tylko ilustrowana konterfektem owej blondyny zajawka reklamująca jakieś party line, emitowana wczoraj w nocy na antenie TVN – stacji uznawanej i często odwiedzanej przez najwyższe czynniki rządowe… ps. we
a co z bulimią? co w takim przypadku może nie grać? Jak sobie radzić z dietą? podpytuje w tym wątku, bo tez należę do tych ciągle zmarzniętych a wydaje mi się, że żolądek często przegrzany, częste bóle głowy itd.
części licencjatu...:) Z góry bardzo bardzo dziękuje! www.survio.com/survey/d/K7L9R6C7R6R6E9T3S
jednoczesnym niszczeniem starego, który często jest pod warstwą asfaltu, nawet przy próbie użycia starego bruku (np. Mały Rynek), jest on dewastowany młotami pneumatycznymi podczas rozbiórki, ponownie układany jest zapaćkany jasnym betonem
Mam podobne objawy, uczucie gorąca wewnętrznego czasem jakby się we mnie coś gotowało a mam 24lata, konsekwencją tego uczucia jest nagła nadmierna potliwość co dodatkowo utrudnia często życie :( człowiek się stresuje co jeszcze bardziej uprzykrza i tak niemały problem. Przyczyny? Możliwe
Dzięki Adopto! Nie znam osobiście tego człowieka. To bliska rodzina kolegi z pracy. Jednak bardzo emocjonalnie jestem zaangażowana w tę sprawę i dość aktywnie staram się pomóc. Po części wiąże się to z tym, że sama jestem mamą i nie wyobrażam sobie znaleźć się w takiej sytuacji jak mama Sebastiana