radek104
30.06.05, 22:08
Moja córka ( 12 miesięcy ) często ma bardzo ciepłą główkę ,policzki chłodne
a od czoła w górę temperatura wyrażnie o kilka stopni większa.Było juz kilka
postów na ten temat ale żaden nic nie wyjąsnił.Może ktoś wie coś
konkretnego.Czy to fizjologia czy też trzeba iść do pediatry.