Dodaj do ulubionych

gorąca główka

30.06.05, 22:08
Moja córka ( 12 miesięcy ) często ma bardzo ciepłą główkę ,policzki chłodne
a od czoła w górę temperatura wyrażnie o kilka stopni większa.Było juz kilka
postów na ten temat ale żaden nic nie wyjąsnił.Może ktoś wie coś
konkretnego.Czy to fizjologia czy też trzeba iść do pediatry.
Obserwuj wątek
    • weronikarb Re: gorąca główka 01.07.05, 09:20
      Moj tez tak mial, przez co sporo sie pocil. Do dzis mu zostalo (20 m-cy). Jest
      zdrowym ruchliwym dzieckiem takze mysle ze to urok. Acha pediatra tez
      powiedziala ze taki urok smile

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka