no wlasnie my tez szukamy...moze pogadamy jakos przez skype czy GG? grzegorczyk1971@wp.pl -- "Trudno w czarnym pokoju zobaczyć czarnego kota zwłaszcza jeżeli go tam nie ma..."
Na edziecko ktoś tworzy czarną listę lekarzy. Dopisz go. Pozdrawiam.
szczęscie :-) na debe kilka osób tez tak miało, więc nie popadałam w czarną rozpacz z powodu moich dołków i dolinek :-) Zresztą, raczej nie należę do pesymistów, więc nawet w chorobie az tak źleze mną nie było. Poza tym- niektóre abaxy mogą mić działanie niepożądane w postaci własnie pogorszenia
witam jutro mam wizyte w poradni patologii noworodka ide z duszą na ramieniu mamy mieć wizyte nentologiczną i neurologiczną zaczynam mieć czarne myśli może dlatego że pani neurolog nie jest optymistką zawsze przedstawia czarne scenariusze i za każdy razem kiedy z mojej strony powieje
, po 6 tygodniach na następnym badaniu okazało się, że jest OK, nawet neurolog stwierdziła, że gdyby sama nie badała go wcześniej, to by nie uwierzyła, że tak się poprawiło. Potem rozwój fizyczny był świetny. A Ty i tak jesteś Wielka, że tyle czasu starałaś się urodzić SN i w Twoim przypadku CC
We wtorek mam z malym wizyte u neurologa i przyznam sie, ze zaczynam miec stracha. Iwonko, napisz mi prosze jak wyglada takie badanie neurologiczne, bo uslyszalam na ten temat niestworzone historie. Zaczynam juz miec najczarniejsze mysli, ze bedziemy musieli chodzic na rehabilitacje i moj
coraz bardziej przeszkadzać, zaczynam sie denerwowac, a że jestem moze troszkę przewrazliwiona na swoim punkcie, to pojawiaja mi sie w głowie najczarniejsze scenariusze.....Nie wiem jednak do jakiego lekarza sie udać w pierwszej kolejności, neurologa czy okulisty?
Dziękuję za odpowiedzi. Mam jeszcze pytanie do gemmavery jeżeli możesz napisz z jakiego powodu córka miała robione te badania czy też chodziło o bóle głowy ..ja przyznam bardzo się boję i mam czarne myśli co może być przyczyną. Czy takie badania EEg i dna oka mogą wykluczyć jakieś
Mnie nigdy nie zawiodła-diagnozy celne, leczenie efektywne, ale mówię o zwykłych konsultacjach pediatrycznych. Chociaż "zwykłe" zdiagnozowanie infekcji i dobranie odpowiedniego antybiotyku to często dla wielu lekarzy czarna magia.. Natomiast jako neurologa "pokochałam" ją, gdy stwierdziła
Żabka koniecznie lekarz najpierw pierwszego kontaktu, później neurolog ewentualnie fizjoterapeuta (jeśli to od kęgosłupa to pomoże) Dużo zdrówka -- Magda Kubuś i Lilianna www.nida.com.pl/
Duza kawka z mleczkiem na poranny rozruch.Aniu ja bym podjechala najpierw na pogotowie zeby podali mu domięsniowo porządna dawkę przeciwbólowego leku zeby tak Twoj M.nie cierpiał a potem koniecznie do neurologa . No sama nie wiem co by to moglo być! Przytulam i zyczę zdrówka dla dużego i małego
, jak dostajesz skierowanie do specjalisty. W Wojewódzkim Szpitalu Bródnowskim np do neurologa nie ma już miejsc do końca roku. Do poradni neruchirurgicznej "wejściówki" skończyły się na początku września. Trzeba czekać na przydział w roku 2014. I to jest ogólna czarna lista pacjentów