będą super wakacje! A tak nie o śnie to mamy jęczmień na oczku, czerwone i spuchnięte. Za chwile lecę do pediatry, mam nadzieję, ze skonczy się tylko na maści do oka.
kroplami do nosa rhinazin, które leżały obok ( jednak nie jest pewna, stwierdziła to gdy zauważyła, że krople do nosa są otwarte a te psa zamknięte) piesek zachowuje się normalnie, oczka nie są spuchnięte ani czerwone, nie trze ich łapkami. Skład kropli do nosa (1 ml) 1 mg nafazoliny azotanu. Inne
Cytuję twoją wypowiedź, bo ona mnie trochę niepokoi, powymądrzam się, nie obrażaj się, za mentorski ton (ja tak mam) ale zawsze zapala mi się czerwona lampka jak widzę: Brafitterka zmierzyła mnie i powiedziała, że docelowo będę potrzebowała obwodu 60, ale ponieważ schodzę z 80, musi najpierw
Witam, czy panuje teraz jakiś wirus oka ? Pytam, bo starszy Syn przyniósł ponad tydzień temu ze szkoły, najpierw czerwone, potem spuchnięte ropiejące, dostał kropelki z antybiotykiem, ale zrobił Mu się taki zator w nosie, że nic nie leciało , zatkane głęboko, nie mógł wydmuchać - a słychać było
Niestety zabieg dopiero za miesiąc bo jak Szymek zaczął gorączkować to dostaliśmy antybiotyk Augmentin:( Sama nie wiem co robić, czy gdzieś jeszcze to konsultować. Szymuś ma straszliwy katar, kaszle już od dawna, do tego ma spuchnięte i czerwone jedno oczko od soboty, no i te wysięki w obu uszkach
U nas jedno oczko było lekko opuchnięte a potem miejsce opuchnięte zaczęło robić się czerwone. Poszliśmy do pediatry i przepisała maść Oxycort A na receptę. Przeszło dosłownie po 2-3 posmarowaniu.
Moja czteroletnia córeczka ma od 2 tygodni napuchnięta górną powiekę jednego oka. Na początku mysłałam, że robi jej sie jeczmien, ale nie, oczko ma troszeczkę napuchnięte. Oczko nie jest czerwone. córeczka mówi, ze czasami ja to swedzi. Kilka razy przemyłam to czarna herbata, ale nie pomogło
wypływać żołta ropa z oka, gardlo przestalo boleć. Ropienie oka nasilało się bardzo szybko, do tego stopnia, ze jak wracaliśmy wieczorem i dziecko zasneło w samochodzie to mialo bardzo mocno spuchnięte oko, czerwone i zaropiałe i nie moglo jego otworzyć. Zajechaliśmy na pogotowie tam lekarz przepisala
potem dziecko trafiło wlaśnie do Johansen. Tak więc takie rzaczy się na pewno zdarzają i chyba to dobrze, jak lekarz mówi o ryzyku. Ciekawa jestem, jak długo Twoja córeczka do siebie dochodziła po operacji? Jak długo oczko było spuchnięte i czerwone? ps. do mamusi_kasi Nie chce mi się juz
nie wyszło... Podarłam te recepty i wybłagałam w aptece Pyrantelum. Po 2ch dniach córka obsypana na buźce jak dwa lata wcześniej, synek masakrycznie czerwona wysypka potem pod nią strasznie sucha aż pękająca skóra. Jak to ładnie mówią, "nasilenie AZS". Wiedziałam już, że toksyny rozpadających się
, synek masakrycznie czerwona wysypka potem pod nią strasznie sucha aż pękająca skóra. Jak to ładnie mówią, "nasilenie AZS". Wiedziałam już, że toksyny rozpadających się robali mogą to spowodować więc jedynie cierpliwie natłuszczałam. Nagła poprawa, potem w 10 dni po podaniu pierwszej dawki u synka znów