Czy ktoś wie co się z Edytą dzieje?kiedy nowa płytka?
Żyje, tylko zdaje się wytwórnia coś nie za bardzo... latem zeszłego roku w radiu i tv grano piosenkę "Niewinność", która miała promować nowy album artystki. Wielokrotnie przekładano jego premierę i nie ukazał się do tej pory, podobnie jak drugi singiel, który miał wyjść na jesieni, czyli rok p
Mam 24 lata.Od 11 lat jestem fanka Edyty.Jakie sa Wasze ulubione piosenki Edyty? Moje: Tatuaz, Zegar, Ostatni.
Ja również od 11 lat jestem fanem Edyty. Moje ulubione piosenki: Sen, Ostatni, Niewinność, Opowieść, Skłamałam, 7 mórz, 7 lądów, Zegar, Pomyśl o mnie i wiele wiele innych ;-) Też czekam z niecierpliwością na nową płytkę Edyty. Czy ktoś coś może wie więcej na jej temat? Pozdrawiam fanów Edyty.
j.w. c.b.d.o.
> Edyta Bartosiewicz - piękny angielski. Z przyjemnością się jej słucha. Fakt, do tego co słyszałem nie miałem zastrzeżeń :) > Pamiętam, że kiedy skończyłam ogólniaka to wydawało mi się, że mój angielski > jest niezgorszy, a kiedy pierwszy raz poszłam już na studiach, na
czy ktos wie, co sie z nia dzieje? dlaczego nie nagrywa, nie koncertuje???
Przeszła na emeryture ;) -- serwis kotłów podkarpackie gospodarka ekonomia
Dlaczego ta baba przestała śpiewać :( Wiem, że pogmatwało się jej życie, miała tragedię osobistą, ale może śpiewanie byłoby balsamem na jej serce? Brak mi jej głosu. Ostatnio zaśpiewała na koncercie Stańki na Teatralnym, było cudnie. śr., 26-03-2008 Forum: S@lon Odrzuconych [O!] Wątek: Edyta Bartosiewicz
Nawet Krawczyk przy niej wydobyl glos;-)
Jestem stękniona jej głosu, jej tekstów. Kiedy zaspokoję swoje żądania?
Edyta to naprawde dobra wokalistka;)
wypatrują z utęsknieniem nowego dzieła artystki. Co się stało z Edytą Bartosiewicz? muzyka.wp.pl/gid,539461,title,Edyta-Bartosiewicz-pograzona-w-depresji,galeria.html Znakomita artystka
I pomysleć że jakies Dody i Mandaryny okupują sceny. Swiat sie pomylił......
Co się z nia dzieje?czy ktos wie kiedy ewentualnie nowa plyta?
A ile taka Edyta Batosiewicz bierze za wystep?? NO ja mam taka wlasnie propozycje. Mysle ze duzo ludzi by przyszlo takich wlasnie co na imprezy miastowe nie chodza bo nie ma nic ciekawego. Pamietam jak Goldenlife bylo to duuuzo ludzikow sie zjawilo, Kayah tez zmusila tlumik maly to
Właśnie o to chodzi. Ktoś znany by się przydał, ktoś kto przyciągnie ludzi. Co do Edyty Bartosiewicz to bym uważał. Pamiętam jak chyba ze dwa lub trzy razy był przekładany koncert Edyty w teatrze. Przyczyną było - niestety - nikłe zainteresowanie. W końcu koncert się w ogóle nie odbył :( A