Jeszcze niedawno słyszałem, ze Ferguson ma podpisać kontrakt dozywotnio. Dla mnie, to i tak za krótko...
Przecież nie można tak po prostu spuścić kogos kto spedził z drużyną kilkanaście lat. Panowie Właściciele - pieniądze to nie wszystko!!! Sir Ferguson powinien pracować dalej i sszkolić swojego nastepcę.
Ferguson do Tomka ...ej Tomek weź no postaw wode na 2 kawy ...w koncu za coś ci płace .... "TOMEK PARZYKAWA":)
kuszczak ma 30 lat wiec przejscie do takiego klubu oznaczalo by poczatek jego konca
przez pierwsze lata pracy w MU nie miał sukcesów, a potem zbudował drużynę, której wyniki sprawiły, że został uznany za jednego z najwybitniejszych trenerów w historii. Kasperczak ma rację, zmienianie dobrych trenerów bo ostatnio coś nie wyszło jest bez sensu. Reprezentacja przećwiczyła to na
ROTFL, pragnę zauważyć, że Engel przegrał z Portugalią i Koreą, a nie z Valerengą i Dinamem Tbilisi.
Alexem Fergusonem to jest raczej Denis Taylor :) pl.wikipedia.org/wiki/Dennis_Taylor
Podobno sir A zastanawia sie na zabawe w prowadzenie MU, czyli ani Capello, ani van Gall nie bede trenowac chlopakow z robotniczego Manchesteru. pzdr www.ananova.com/business/story/sm_513338.html? menu=business.latesthead
no i tak powinno być!!! bardzo słusznie na początku sezonu napisała gazeta wyborcza chodziło o odchodzenie Fergusona i kontakty, które kończyły się Beckhamowi, Giggsowi, Keanowi i ci nei byli pewni nowego trenera a przez to nowego kontraktu i roli w zespole a tak Beckham i Keane powinni
... może najlepszy trener na świecie przegrał z MU wiele meczów i stanowiska nie stracił. Jeśli Cupiał będzie zwalniał trenera po każdym przegranym meczu, to Wisełka daleko nie zajedzie
nie zyje :( muzyka.onet.pl/10179,1375929,newsy.html
Poszukuję częsci zamiennych do koparko spycharki M F, a dokładniej joystików do sterowania.Poszukuję też dokumentacji elektrycznej. Kakrzys @ gazeta.pl
A Prawo Masseya Fergusona znasz? Nie znasz? To zapamiętaj: " Dupa nie traktor , a też ciągnie" niestety poza tym rubasznym żartem nie potrafię pomóc
to już jest żałosne ,każdy mecz przegrany przez Manchester Utd w tym sezonie Ferguson usprawiedliwia błędami sędziego .widać nie potrafi przyznać się do swoich błędów ,"wielki trener" - śmiech na sali!
A co robił Mourinho w Chelsea? :) Nawiasem mówiąc, co Chelsea wygrała, kiedy Mourinho każdy karny podyktowany przeciw swojej drużynie traktował jako "diving", a każdy spalony jako "ślepotę"? :D Zresztą niewiele mu się i teraz zmieniło - po meczu z Barceloną co prawda przyznał, że zagrała lepiej od
Dekoder Ferguson model FX-6600. Nie czyta kart, gdzie naprawię.
Tak właśnie jak mówisz robiły mi dwa renomowane serwisy w Częstochowie.Po czym po 2 tygodniach oddawały dekoder i mówiły, że nie dadzą rady naprawić.Więc sam rozkręciłem dekoder i zobaczyłem rulon taśmy zakręcony na czytniku:))))Co świadczy o poziomie naszych Częstochowskich serwisów:)))