Gość: ManUfan IP: 217.153.70.* 27.01.04, 12:52 Przecież nie można tak po prostu spuścić kogos kto spedził z drużyną kilkanaście lat. Panowie Właściciele - pieniądze to nie wszystko!!! Sir Ferguson powinien pracować dalej i sszkolić swojego nastepcę. Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
Gość: manyoo FERGIE is the best IP: 158.75.29.* 27.01.04, 13:56 fergie tyo legenda, to on stworzyl potege manchesteru, w ostatnym meczu z northamton kibice manu pokazali ze sa za nim, caly mecz obrzucali obelgamy udzxialowcow manchesteru, fergie musi zostac do konca, fergie is the best Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: kepek Ferguson IP: 213.77.44.* 28.01.04, 07:20 Jeszcze niedawno słyszałem, ze Ferguson ma podpisać kontrakt dozywotnio. Dla mnie, to i tak za krótko... Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: RedDevil Re: Ferguson jednak podpisze kontrakt IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 30.01.04, 08:41 No bez przesady - żeby o pół konia tak się denerwować, no dobra, że koń dobry, że dużo kasy, ale bez przesady - jeżeli ci udziałowcy wyrzuciliby Fergie'go to kto by im zapewnił tyle sukcesów MU (czyt. kasy). Przecież to Ferguson w zasadzie jest autorem i ojcem wszystkich największych sukcesów Manchesteru United. Jedynie sir Matt Busby może się z nim równać, ale ten ś.p. futbolowy mistrz był w MU 25 lat, a nie zdobył tylu trofeów. Ferguson musi zostać jak najdłużej, ale powiedzmy sobie prawdę - nie zostanie na zawsze i kiedyś bedzie musiał odejść, a wtedy żałoba ogarnie nas wszystkich, kibiców MU. Jeżeli ktoś tam nas na górze jeszcze lubi to ześle nam równie utalentowanego szkoleniowca. Ale nie łudźmy się - Fergie jest najlepszy na świecie, więc każdy będzie od niego gorszy. Być może jednak nowy szkoleniowiec sobie poradzi i będzie zdobywał kolejne trofea z Man United. Szczerze się o to modlę i wam też to radzę. Oby Dobry Bóg miał nas w swojej opiece, gdy odejdzie sir ALEX FERGUSON. Glory, glory Man United... Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: bazyliszek awantura o konia IP: *.chello.pl 30.01.04, 11:59 wczoraj słyszałem na EurosportNews, że ten koń może zarobić "na zapładnianiu" klaczy nawet 150 mln funtów! nie wiem, czy to prawda, ale zaczynam rozumieć Fergusona... i wkurza mnie nazywanie go pazernym... ci którzy tak piszą na pewno lekką ręką zrezygnowaliby z takich pieniędzy... Odpowiedz Link Zgłoś