Dodaj do ulubionych

Ferguson jednak podpisze kontrakt

IP: 217.153.70.* 27.01.04, 12:52
Przecież nie można tak po prostu spuścić kogos kto spedził z
drużyną kilkanaście lat. Panowie Właściciele - pieniądze to nie
wszystko!!! Sir Ferguson powinien pracować dalej i sszkolić
swojego nastepcę.
Obserwuj wątek
    • Gość: manyoo FERGIE is the best IP: 158.75.29.* 27.01.04, 13:56
      fergie tyo legenda, to on stworzyl potege manchesteru, w ostatnym meczu z
      northamton kibice manu pokazali ze sa za nim, caly mecz obrzucali obelgamy
      udzxialowcow manchesteru, fergie musi zostac do konca, fergie is the best
    • Gość: kepek Ferguson IP: 213.77.44.* 28.01.04, 07:20
      Jeszcze niedawno słyszałem, ze Ferguson ma podpisać kontrakt
      dozywotnio. Dla mnie, to i tak za krótko...
    • Gość: RedDevil Re: Ferguson jednak podpisze kontrakt IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 30.01.04, 08:41
      No bez przesady - żeby o pół konia tak się denerwować, no dobra, że koń dobry,
      że dużo kasy, ale bez przesady - jeżeli ci udziałowcy wyrzuciliby Fergie'go to
      kto by im zapewnił tyle sukcesów MU (czyt. kasy). Przecież to Ferguson w
      zasadzie jest autorem i ojcem wszystkich największych sukcesów Manchesteru
      United. Jedynie sir Matt Busby może się z nim równać, ale ten ś.p. futbolowy
      mistrz był w MU 25 lat, a nie zdobył tylu trofeów. Ferguson musi zostać jak
      najdłużej, ale powiedzmy sobie prawdę - nie zostanie na zawsze i kiedyś bedzie
      musiał odejść, a wtedy żałoba ogarnie nas wszystkich, kibiców MU. Jeżeli ktoś
      tam nas na górze jeszcze lubi to ześle nam równie utalentowanego szkoleniowca.
      Ale nie łudźmy się - Fergie jest najlepszy na świecie, więc każdy będzie od
      niego gorszy. Być może jednak nowy szkoleniowiec sobie poradzi i będzie
      zdobywał kolejne trofea z Man United. Szczerze się o to modlę i wam też to
      radzę. Oby Dobry Bóg miał nas w swojej opiece, gdy odejdzie sir ALEX FERGUSON.
      Glory, glory Man United...
    • Gość: bazyliszek awantura o konia IP: *.chello.pl 30.01.04, 11:59
      wczoraj słyszałem na EurosportNews, że ten koń może zarobić "na zapładnianiu"
      klaczy nawet 150 mln funtów!
      nie wiem, czy to prawda, ale zaczynam rozumieć Fergusona...
      i wkurza mnie nazywanie go pazernym... ci którzy tak piszą na pewno lekką ręką
      zrezygnowaliby z takich pieniędzy...

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka